Dünyanın En Garip 10 İçkisi

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

1- Yılan Şarabı: Pirinç şarabının içerisine yılan konması ile üretiliyor. Asya'da özellikle kelliğe ve cinsel güçsüzlüğe karşı çare olarak kullanılıyor.

2- Çikolatalı Donut Bira: Amerika'da yerel bir üretici tarafından üretiliyor.

3- Ağaç Kertenkelesi Likörü: Yine Uzakdoğu'dan fantastik bir içki. Bu içkiyi içen, kertenkelenin enerjisini kazanır inancı hakim.

4- Pulque: Bir çeşit yerel Meksika içeceği. Maguey bitkisinden yapılan bu içecek Aztec zamanından beri tüketilmekteyken, biranın popüler olması ile neredeyse unutulmuş.

5- Pizzalı Bira

6- Akrep Vodka: Özel yetiştirilmiş akrepler ile aromalandırılmış vodka, aynı zamanda yine akrepler ile birlikte servis ediliyor. Akreplerin tüm zehri alınmış ve yenilebilir. Tabi damak tadınıza hitap ediyorsa.

7- Sincap Birası: Bu dünyanın en pahalı (Şişesi 765 Dolar), en sert (%55 alkol oranı) birası. Yollarda ezilerek ölen sincaplar toplanıyor, içleri doldurulup, kürkleri temizleniyor ve şişe koyacağı haline getiriliyor.

8- Acı Bira: Her Şişesi düyanın en acı biberlerinden olan Serano Biberi içeren bu bira her yediği içtiğinde acı olsun isteyenlere hitap ediyor.

9- Bacon Vodka: Domuz etinden yapılan bu pastırma aromalı vodka müslümanlar için duble günah. Hem domuz, hem alkol!

10- Moonshine: Ayışığı anlamına gelen moonshine aynı zamanda beyaz viski olarak da biliniyor. Çok değişik(!?) bir kafası(?!) olduğu için hükümet tarafından yasaklanmış. Bu viskiyi üretenler gerekli malzemeleri ve kaçak viskiyi ayışığında taşıdıkları için viskinin ismi ayışığı olarak kalmış. Hatta Discovery Channel bu viski ve üretimi üzerine bir belgesel bile yapmış!

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
okisi

alkolden soğudum amk akrep votka nedir lan domuz votka ne alkol konseptininaaamuuuaaaa godunuz lan

tahiroglu.burak

hayvanlara yapılan bu eziyeti kınıyorum,bu sa yfayı hazırlayan kişide dahil.

ugur-ugur3

Zaten editörün rumuzu seviyesiz adam konunda ne denli seviyesiz oluşu burdan belli

mapiq7

köpek öldürenden sonra, devrim :)

Görüş Bildir