Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın 2749 Yılında Nasıl Olacağını Geleceğe Gittiğini Söyleyen Bu Adamdan Dinleyin!

-

Zaman yolculuğu, son yüzyılın en büyük komplo teorisi ögelerinden biri durumunda. Bu konudaki komplo teorilerinin kahramanlarından biri ile tanıştıracağım sizleri bu yazıda.

Al Bielek, 1927 yılında doğmuş bir insan. Onu ilginç yapan şey ise zaman yolculuğu yaptığını iddia etmesi.

The Montauk Deneyleri sırasında alıkonulan ve psikolojik savaş tekniklerinden zaman yolculuğuna kadar pek çok deneyde kullanılan Bielek, ünlü Philadelphia Deneyi'nde de yer aldığını söylüyor.

Bielek, deneyde kullanılan gemi olan 1240 tonluk USS Eldridge gemisinden atladıktan sonra başından ilginç şeyler geçtiğini, kardeşiyle birlikte zamanda yolculuk yaptığını belirtiyor.

Gelelim gelecekle ilgili söylediklerine.

Kardeşiyle birlikte, gelecekteki bir hastanede, 6 hafta boyunca radyasyon nedenli yaralanmalardan yattığını söylüyor Bielek ilk olarak.

Geleceğin tıp sisteminin titreşim ve ışık tabanlı tedaviler üzerine yoğunlaştığını, televizyon programlarının tamamının eğitici veya haber niteliği taşıdığını da söylüyor.

Bunlar dışında 2025 yılından itibaren Dünya'nın coğrafi yapısında pek çok değişiklikler gerçekleştiğini de ekliyor. Bu bilgiyi o programlardan öğrendiğini, ABD ve Avrupa kıtalarının kıyılarının ve iç kesimlerinin günümüzden çok farklılaştığını belirtiyor.

O tarihlerde ABD ve Kanada hükümetlerinin tamamen çöktüğünü de iddia ediyor.

Bölgesel askeri kuralların olduğunu, merkezi bir devlet anlayışının kalmadığını da söylüyor. Bir diğer iddiası ise dünya nüfusunun 300 milyona düştüğü. ABD nüfusu ise 50 milyon imiş o tarihlerde.

Gezegenin manyetik kutuplarının değiştiğini de belirtiyor. Zaman içerisinde bunu geri almak amacıyla yapay kutup bölgeleri oluşturulmuş ve değişim geri çevirilmiş.

Çarpıcı iddialarından bazıları ise günümüzü kapsıyor.

2003-2005 yılları arasında bazı problemlerin baş gösterdiğini, yeni dünya düzeninin dünyayı kontrol altına almaya başladığını, fakat bu durumun yavaş yavaş gelişen bir savaş nedeniyle yerle bir olduğunu belirtiyor. Savaşın bir tarafının Ruslar ile Çinliler olduğunu, diğer tarafının ise ABD ile Avrupa olduğunu ekliyor.

Savaş sonucunda bazı ABD şehirlerinin yerle bir olduğunu, yeni dünya düzeninin tamamen çöktüğünü de söylemiş kendisi. Bu iddiaları 2000'li yıllardan önce yaptığını belirtelim kendisinin.

Devletin o dönemlerde 3. Dünya Savaşı'ndan kalma radyasyon hasarını ve nükleer atıkları birkaç gün içerisinde tamamen temizleyecek teknolojiye sahip olduğunu da ekliyor.

Şehirlerin yapısının da değiştiğini belirtiyor kendisi. Bazı şehirler hala yerdeyken, artık uçan şehirler de bulunuyormuş. Bu uçan şehirler, dünyanın herhangi bir noktasına taşınabiliyormuş.

Yüzen bir kristal yapı bulunduğunu, bütün işlemleri bu sistemin yürüttüğünü de söylüyor. Dünya genelinde herhangi bir devletin kalmadığını da ekliyor.

Ayrıca toplum yapısı tamamen sosyalist hale dönmüş ve tüm insanların temel yaşam ihtiyaçları karşılanıyormuş.

Bielek, tüm bu 2 yıllık seyahatinden sonra kardeşiyle birlikte günümüze geri döndürülmüş.

Dediklerine inanmak elbette güç, ancak komplo teorisyenlerinin iştahını açtığı da bir gerçek. Peki bu konuda siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın.

Onedio IQ'yu Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eastking

nasıl geri dönmüş gelirken kanıt niteliğinde bişey getirmemiş mi yanında???

aydin-oter

eğer bu herif geleceğe gidebiliyor ve geri gelebiliyorsa anlattıklarının tersini isteyen birileri paralel gelecekten geçmişe gelip bunu engeller ve anlattıkları gerçekleşmez aq

mesutcan

"Televizyon paorgramları"ndan sonrasını okumadım. Yok yok, okudum ama öylesine. :) TV'nin icadı üzerinden daha 100 yıl geçmemişken yavaş yavaş tarihe gömülmeye bile başladı. 700 küsür yıl sonra ne programı? Biraz daha vizyoner uydurmalar beklerdim doğrusu.

jessy

Kesin oyledir

furyrs

Geleceğe Gitmek mi? Belki günümüzde çok istediğimiz, üzerine yıllardır da kafa yorduğumuz bu sorunun cevabını hiç kimse veremez. Geleceğe gitmek demek en azından ışık hızına ulaşabilmek demektir. Ya da bir portalla geçmek. İkisini de yaptığına inanan bu insanların söylediklerini dikkate alıcak değilim. Ancak bu tür haberlere gülmek ve moralimin yerine gelmesi için göz atıyorum. Diğer birçok arkadaşımızın da dediği gibi geleceğe gittiğini iddia edip çoğu şeyi bilmemek sadece daha fazla soru işaretine yer verir. Geleceği de Tanrı'dan başka hiçbir fani canlı ya da başka bir şey bilemez. Bu adamı da birkaç psikolojik teste sokmaları lazım, şizofren filandır belki ya da kafasına buyruk yaşıyordur :D

Görüş Bildir