Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyada 2 Çeşit İnsan Vardır, Siz Hangisisiniz?

-
Abone ol

İnsanlar sürekli olarak birbirlerini farklı kategorilerde sınıflandırırlar. Et yiyen-vejetaryen, Microsoft-MACGalatasaray-Fenerbahçe, Sarımsak diyenler-Sarmısak diyenler.....gibi. Bu galeride de buna benzer ayrımlar var. 

Bakalım siz hangisisiniz?

1. Ketçabı Patatesin Üzerine Sıkanlar vs Kenarına Koyanlar

Bu sahneyi onlarca kez görmüşsünüzdür. Kimimiz ketçabı patatesin üstüne sıkar kimimız yanına sıkıp patatesi ona batırır. Soldaki bana daha uygun

2. Apple vs Android

Herkes artık akıllı telefon kullanıyor. Bunların Apple ve Android olmayan kısmı yok sayabileceğimiz kadar az. Ben tabi ki Google 4ever diyorum

3. Coca Cola vs Pepsi

Sanırım Türkiye'de coca cola daha fazla tüketiliyor. Benim takıntım yok, hangisi varsa ondan içerim

4. Çay Tiryakileri vs Kafein Bağımlıları

Klasik bir ikilem daha. Çay mı Kahve mi? Kimimiz gün boyunca bardaklarca çay içer kimimiz kafeine gömülür.

5. Çikolayayı Parça Parça vs Isırarak Yiyenler

Bar çikolataları kimimiz düzgünce kopararak yeriz kimimiz ise ısıra ısıra. Simetriye önem verme buradaki kilit nokta sanırım.

6. Pizzanın Kenarını Yiyenler vs Yemeyenler

Kabul edelim ki sınırsız olmadıkça hepimiz pizzanın kenarlarını yiyoruz. Bir de pizzayı nerden sipariş ettiğimize göre değişir tabiki :)

7. Domates mi Domatez mi?

Bunun Türkçesi için Domates ve Domatez diye telaffuz edenler diyebiliriz. Yabancılarda da benzer bir durum var anlaşılan.

8. Hesabı Ödeyenler vs Tuvalete Kaçanlar

En çok karşılaştığımız insan çeşidi. Hesap istenince hafif gerilerek "Ben bi tuvalete gidiyim" der, Instagrami Twitter ne varsa bakıp vakit öldürür ve gelip pişmiş pişmiş "Aaa ödediniz mi hepsini" der :)

9. Normal İnsanlar vs Gececiler

Bu da gece atıştırmalarıyla ilgili bir resim. Uyumuyoruz, acıkınca da yemek yiyoruz, yapacak bir şey yok. Ben sağdakiyim.

10. Köpek Severler vs Kedi Severler

Hayvanları hepimiz severiz ama kabul edelim bazılarımız kedileri bazılarımız köpekleri daha çok seviyor. Ben ikisi arasında kalsam oyumu soldakine veririm

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Çoğuyla ilgim yok.

Görüş Bildir