Düğün Günü Uygunsuz Fotoğraflar Çektirip Şakayı Biraz Fazla Abartan Çift

-

29 yaşındaki damat Gareth Ferguson ve gelin Toni belki de hayatlarının en özel gününde çok sıradışı bir şeyler yapmak istedi. İngiltere'nin Cumbria bölgesinde ikamet eden çift masum bir eğlence yapalım derken Facebook'ta şikayet edilmeye kadar gitti. Detayları Dailymail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Gareth ve Toni'nin aklındaki hazır düğün fotoğrafçısını yakalamışken, komiklik yapalım, herkes bizi çok çılgın sansın tadında bir durumdu.

Böylece Gareth pantolonu indirdi, Toni de dizlerinin üzerine çöktü; aslında sadece poz veriyor olan çiftin fotoğrafı bir anda bir seks kaçamağına döndü.

Ama internet üzerinde Gareth ve Toni'nin mizah anlayışı pek de anlaşılmamışa benziyor. Biraz farklı bir şey yapalım diyen çift çoğu insanın belli ki kızdırmış.

4 yıllık çift düğünden sonra çekilen bu fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaştı.

Bu arada Toni ve Gareth'in 16 aylık bir kızları var, Toni'nin önceki eşinden iki tane de oğlu var ve bu büyük aile birlikte yaşıyorlar.

Otobüs şoförü olarak görev yapan Gareth fotoğraf fikrinin ortak bir düşünce olduğunu ve biraz farklı bir şey yapmak istediklerini anlatıyor. 

"Fotoğrafçı haricinde kimsenin haberi yoktu. Ona söyleyince o da fikri çok komik buldu. Önce 'normal' fotoğraflarımızı aradan çıkardık ve herkes düğünde yerlerine oturmakla meşgulgen aradan sıvışıp bunları çektirdik. Kahkahalara boğuluyorduk. Zaten onun yüzünü göremiyorsunuz, benim de kameraya arkam dönük çünkü gülmeden duramıyorduk. Toni yere bakıp kıkırdıyordu."

'Benim yapmak istediğim diğer pozlara dayanamazdı bile. Bu açık ara en uslu pozdu."

15 Ekim'de Whitehaven'da evlenen çiftin yakın çevresi içinde herhangi bir çıplaklık unsuru dahi olmayan bu fotoğrafı gülerek karşılamış.

Ama çift fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaşınca onları hiç tanımayan insanlardan çirkin yorumlar ve mesajlar gelmeye başlamış.

Hatta yorumlar ve mesajların haricinde Facebook'a yapılan şikayetler sebebiyle çift fotoğrafı tamamen kaldırmak zorunda kaldı.

"Biz eğlenmeyi seven bir çiftiz ve düğünümüzün de amacı buydu. Ben o fotoğrafta diğerlerinden çok daha fazla keyif aldım çünkü kendimiz olabildik ve güldük."

"Tanımadığımız bir sürü insan bizi yargıladı ve anne-babalığımızı eleştirdi. Eğer çocuklarım ileride bu fotoğrafları görünce gülmezlerse işte o zaman onları yanlış yetiştirmişimdir." diyor Toni.

Neredeyse çocukluk yıllarından beri birbirini tanıyan şanslı çift, 4 yıl önce tekrar iletişime geçince benzer mizah anlayışları ve hayata bakışları sebebiyle birbirlerine bağlandı. Zaten ailece de bir çok yaramazlık yapıyorlar. Birlikte festivallere gidiyor, komik fotoğraflar çekiyor ya da Çakmaktaş ailesi kostümleri giyiyorlar.

Gareth ve Toni aslında düğünlerinde bir de fotoğraf kabini getirtip içine girip fotoğraf da çektirmişlerdi ama olanlardan sonra orada çektikleri fotoğrafları paylaşmaya cesaret edemediklerini söylüyorlar.

Gareth'e göre kendisi daha kaçık olduğunu ve mantıktan vazgeçmeyenin Toni olduğunu itiraf ediyor. "Ama çok da aşırı mantıklı olmaması ilişkimizin sürmesini sağlıyor,"

Ne diyelim, mutlu çiftimiz bir yastıkta güle eğlene kocar inşallah!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
humanistkus

Sizene amk çifte hakaretler havada uçuşuyor. Beğenmediyseniz çıkın bu başlıktan aile filtresi varsa muhtemelen görmezsiniz de bu haberi zaten. S.g ahlakınızı kendi içinizde yaşayın!

berk-can-konus

lan ben de bişe var sandım boşuna açmışım komedi yok bi bok yok

capkin-ressam

ıııııııııııııııııııııııı---ıyyyyyyyyyyyy

brcck

Yine herkesin hayatına burnunu sokan kitle gelmiş. Diğer milletin derdiyle uğraşan kitle de onları savunuyor. Hepiniz safi israfsınız.

kedisevici

benim kadar açık görüşlü aşşşşşşşırı ileri görüşlü mikkkkkkkkkkemmmel at gözlüksüz bir insan bile YOGAMINAGOYİM PESSSSS diyorsa hakikaten normal değil bu fotoğraf. yine de sonuç olarak bize ne? bize ne'yi söyleyeyim. bize olan kısmı bunu sosyal medyada paylaşmaları olmuş. aile fotoğraflarında dursaydı ve aile içi bir şaka olarak kalsaydı ve sadece kendileri gülselerdi bence problem yok. TİŞİKİRLİR <3

kedisevici

MİRLAYLAYLOMMMMMMMM AŞKİTOSUUUUUUUUU <3<3<3<3<3

Görüş Bildir