Görüş Bildir

'Dosyalar Arasında Çok Fark Var'

Anasayfa > Spor

'Dosyalar Arasında Çok Fark Var'

Aziz Yıldırım'ın Sivas maçı sonrası 3 temmuz süreci ile ilgili yaptığı konuşmasına Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'dan cevap geldi.

Orman, 'Onların dosyaları ile bizim dosya arasında çok fark var' dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe'nin Sivas maçında puan kaybetmesine sevindiğini, puan kaybın hakem hataları nedeniyle olmasına ise üzüldüğünü söyledi. Başkan Aziz Yıldırım, 3 temmuz süreci ile ilgili konuşmasına yanıt veren başkan Orman 'Bizim dosya arasında çok fark var' dedi.

A Haber'e açıklamalarda bulunan Orman, Fenerbahçe'nin Sivasspor deplasmanında puan kaybetmesine sevindiğini söyledi.

Orman, 'Fenerbahçe'nin hakem hatası dolayısıyla puan kaybetmesinden dolayı çok üzüldüm çünkü bunlar bizimde başımıza geldi' dedi.

'KONU MANKENİ OLDUK'

'Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Sivasspor maçı sonrası 'Beşiktaş için hafta içi konuşacağım. Şike ile ilgili suçlanıyorlar. Camiaları hiçbir şey söylemiyor' sözlerine cevap veren başkan Fikret Orman, 'Konuşmuyorum, çünkü onların dosyaları ile bizim dosya arasında çok fark var. Biz işin içine konu mankeni olarak sokulduk. Yargıtay cezaları onadı ve artık konuşmanın fazla bir faydası yok. Biz önümüze bakmak zorundayız' dedi.

'G.SARAY KARŞILIĞINI BİZDEN BULACAK'

Galatasaray ile yaşadıklarını stat ilgili konu bizi üzdü ama bunun karşılığını Galatasaray bizden zamanı geldiği zaman bulacaktır' diye konuştu.

Yıldırım Demirören'in alacakları konusunda görüştüklerini belirten başkan Orman, kısa süre içinde Beşiktaş'ın borçlarını 125 milyon seviyesine indirmeyi hedeflediklerini belirtti.

ntvspor

Kaynak: http://www.radyospor.com/Futbol/17345...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?