Doludizgin Üniversite Yıllarında Yaşadıkları En Acayip Anıyı Anlatırken Herkesi Kahkahaya Boğan Takipçilerimiz

180PAYLAŞIM

Hocaya derste 'vibratör' diye bağırmak da ne bileyim. 😂

Twitter'daki çok sevgili takipçilerimize;

dedik!

1. Onlar da doludizgin anılarıyla bizleri kahkahaya boğdular. 😂

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

👇

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

twitter.com

13. 

twitter.com

14. 

twitter.com

15. 

twitter.com

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hellocansuu

5 senelik okulu 8 senede bitirmeden önce 8. senenin başlarındayım bir falcıya gittim. baktı bişeyler söyledi soruların varsa sor dedi. dedim bu sene mezun oluyor muyum. dedi bir hocanın yardımıyla mezun oluyorsun en son sana cansu seni bir daha görmek istemiyorum deyip güç bela mezun ediyor seni. dedim ne zaman evlencem. çalışmaya başlayınca biriyle ciddi bir ilişkin olcak ama annen istemiycek olmıycak o iş. neyse benim dönem sonu geldi mezun olcam sanıyorum bi gittim danışman transkripte bakıp bu ders eksik almadan olmaz ben ağla yalvar yakar, transkr,ipti onaylatıp şu cümleyi duydum cansu git bir daha seni buralarda görmiycem hemen iplomanı bastır. çalışmaya başladım bir manitim var hemen evlenme planları falan, annem dedi yok bu çocuk sana göre değil. evlenemedik. sonra gittim eskişehirde her yerde o falcıyı aradım da bulamadım yauw.

pazartesi

Antalya güllükte yolu kısaltıyım da son otobüse yetişeyim diye apartman bahçesinden geçmeye kalktım, ptt nin avlusuna iniş yapmışım yanlışlıkla. Güvenlik polisi çağırdı, polis elinde bardak mısır cep boy bir öğrencinin hırsız olamayacağına karar verdi allahtan 😆

badboycici

Çoğu kurgu. Bir tek 7 numaraya güldüm.

aylin-ozmr

Üni 2. Sınıfta sabahlara kadar çalıştığım mikro vizesine girmiştim çokda güzel geçmişti memlekete gittim sonuçlar açıklandı sınava girmedi yazıyordu güç bela hocaya ulaşıp atarlandım nasıl olur diye okulu ayağa kaldırdım meğer 1. Sınıfın ekonomi vizesine girmişim hocanın suratıma mala bakar gibi bakışını unutamıyorum.

mastani_

Okulun ilk senesi fizik lab. dersimiz vardı ve ben başka bir bölümün fizik laboratuvarı dersine girmiştim. Işin tuhaf yanı hiç yabancılık çekmeden 10 dakika ayakta dersi dinlemiştim ve diğer öğrencilerin tuhaf tuhaf bakışlarından sonra oraya ait olmadığımı anladım. Insan demez mi, bu anlatılan şeylerin senin bölümle bir alakası yok, ben neredeyim.

Görüş Bildir