Doğuş Ateş Püskürdü: 'Arkadaşın Uyuşturucu Sunuyorsa Yumruğu Yapıştıracaksın'

-
Doğuş Ateş Püskürdü: 'Arkadaşın Uyuşturucu Sunuyorsa Yumruğu Yapıştıracaksın'

Ünlü şarkıcı Doğuş, uyuşturucu tacirlerine ateş püskürdü. Doğuş, "Eğer uyuşturucu kullanan arkadaşın sana uyuşturucu sunuyorsa, direkt suratına yumruğu yapıştıracaksın" dedi.

Yetiştirme yurdunda büyüyen ve yaşamının büyük bir kısmı sokakta geçen Doğuş, uyuşturucunun kötü bir alışkanlık olduğuna dikkat çekti. ’Aşkkopat’ filmi çekimleri arasında uyuşturucu hakkında açıklama yapan Doğuş, "İyi bir şey zannedip kullananlar var. Sokaktan gelen bir adam olarak söylüyorum. Anne ve babalarımıza çok sorumluluk düşüyor. Uyuşturucu satanların Allah bin türlü belasını versin. Oradan gelecek para ile çocukların karınlarını mı doyuruyorsunuz diyorum" ifadelerini kaydetti.

Son zamanlarda bir uyuşturucu maddesinin patlamasına dikkat çeken Doğuş, "Öğrencilere uyuşturucu satanlar zaman zaman okul önlerinde yakalanıyorlar. Ağızları burunları kırılıyor. Hoşuma gitmiyor desem yalan olur. Sen o çocuğu zehirlersen gelir senin ağzını burnunu kırar yani. Kanunlarımız var o satanları tutup götürmek lazım. Aslına bakarsanız halkımız da artık bilinçli. Eskisi gibi gözü kapalı durmuyor kimse" dedi.

Uyuşturucu kullanmada arkadaşlıkların etkili olduğuna dikkat çeken Doğuş, "Eğer uyuşturucu kullanan arkadaşın sana uyuşturucu sunuyorsa direkt suratına yumruğu yapıştıracaksın. Bana bunu nasıl sunuyorsun diye. Ondan sonra o beladan arkadaşını kurtaracaksın. Kullanan arkadaşınız var ise önleyin. O anne baba çocuğunu ne zorluklarla okula gönderiyor. Emekli maaşı ile dolabına bir şey alamayacakken önlüğünü alıyor. Çantanı alıyor, kitabını alıyor, kalemini alıyor. Gençlerimiz bu kadar sorumsuz olmasın" diye konuştu.

(İHA)

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Uyuşturucuanne
Görüş Bildir