Doğum Haritana Göre İlişkilerinde Ne Kadar İyisin?

İlişki Testleri
94PAYLAŞIM

Doğum haritanı çıkarıp senin ilişkilerde ne kadar iyi olduğunu söylüyoruz! Hazırsan;

Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

İsminin ilk harfini seç!

3. Doğduğun gün ayın kaçıncı günü?

4. Şimdi de doğduğun ayı seçer misin?

5. Hangi yıllarda doğdun?

6. Peki günün hangi saatinde doğdun?

7. Ve son olarak, memleketini seç de testimizi bitirelim.

Adana
Adıyaman
Afyon
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Aksaray
Ardahan
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Bayburt
Batman
Bartın
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Düzce
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
İstanbul
İzmir
Iğdır
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Kahramanmaraş
Karaman
Kırıkkale
Karabük
Kilis
Manisa
Mersin
Malatya
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Yalova
Yurt dışı

İlişkilerinde biraz kötü gibisin!

Üzgünüz ama bira senin hatan var. :(  Çünkü sen sevdiğin insan için kendinden fazlasıyla fedakarlık gösteriyorsun. Kendi mutluluğundan çok onun mutluluğunu düşünüyorsun. Bu tabii ki de harika bir şey. Ama bu sefer sen mutsuz olabiliyorsun. Çünkü senin hissettiğin tarifi olmayan o duygu iki taraf için yeterli olmaya başlıyor. Sanki karşı tarafın bir şey yapmasına gerek kalmadan seninkiyle yetinmeye başlıyor. Evet, şimdi kendine soruyorsun. “Ee aşk dediğimiz şey bu değil mi?” diye. Doğru da söylüyorsun. Ama herkesten önce kendini sevmelisin. İlk önce kendine aşık olmalısın. İşte o zaman ışık saçacaksın. İçindeki o yoğun duygu kendiliğinden akıp gidecek. O aşık olduğun insan sana daha da aşık olacak. Hiçbir zaman karşındaki insana teslim olmayacaksın. Daha doğrusu ona bunu hissettirmeyeceksin. İçinde hep bir korku olacak. Bu hem heyecanlandıracak hem de mücadele etmesini sağlayacak. Aranızdaki güvenin temellerini atacak. İşte o zaman ikiniz “bir” olacaksınız. Unutma, sen mükemmel sevdiğin kadar sevilmelisin de. Herkesten daha değerli ve daha özelsin.

Aslında sen ilişkilerinde iyisin!

Senin ilişkilerinde genelde hep karşı tarafın hatası oluyor. Genelde seni anlamıyorlar. Hep kendi isteklerini düşünüyor ve bencilce davranıyorlar. Bu da senin canını çok sıkıyor. İlk başlarda her şey çok güzel başlıyor. Sanki hep böyle gidecekmiş gibi. Fakat her zaman olduğu gibi hep sonradan bozuluyor işler. Çünkü insanlar kendini hep ilk başta kendini olduğunda farklı tanıtıyor. Zamanla kendi karakterini göstermeye başlıyorlar. Bu da ilişkilerinde soruna neden oluyor. O yüzden bundan sonra karşına çıkan insanlara hemen güvenmemeyi tercih ediyorsun. Senin için neleri göze alabildiğine, ne kadar değer verdiğini tartıp ölçüyorsun. Çünkü sonrasında hep kırılan sen oluyorsun. Artık böyle olmaması için elinden geleni yapıyorsun. Ama onun verdiği değeri gördükten sonra kendini tam anlamıyla açabiliyorsun. İçindeki sevgiyi gösterip, karşındaki insanın vazgeçilmez olduğunu hissettirebiliyorsun. Çünkü aşka, sevgiye çok önem veren bir insansın. O yüzden hayatının aşkını bulduğun zaman hata kimde olursa olsun pek önemi kalmayacak. Çünkü zaten onu güzel bir şekilde halledeceksiniz.

Hem iyisin hem de kötü!

İlişkilerinde genelde karşı tarafı hatalı buluyorsun. Fakat kendi hatalarının olduğunun da farkındasın. İlk başlarda karşı tarafı suçluyorsun. "Neden böyle yapıyorsun?" "Neden böyle oluyor?" diye söyleniyorsun. İçten içe ona çok kızıyorsun. Ama biraz zaman geçtikten sonra her şeyin farkına varıyorsun. Aslında tek hatanın olmadığını, senin de yaptığın bazı sorunların olduğunu anlıyorsun. Bunu anladığın anda artık içinde karşı tarafa karşı ne kin ne de öfke kalıyor. Çünkü hatasız kul olmaz. Asıl önemli olan kim hatalı olursa olsun onu birlikte düzeltebilmektir. Aslında asıl üzüldüğün noktada bu oluyor. Çözebilmek yerine araya soğuk bir duvar örülüyor. Sonra ayrılıyorsunuz. Senin için doğru kişi olmadığını fark ediyorsun. Ama elbet doğru kişiyi bulacaksın ve çok mutlu olacaksın. Asıl önemli olan hatalarından ders çıkarman. Eğer bunu yapabilirsen zaten bundan sonrasında her şey daha güzel olacaktır. Bizden söylemesi. :)

Bu ilişki işleri seni biraz geriyor!

Senin geçmişten gelen kaygıların, güvensizliklerin var. Bunun üstesinden gelmek için her ne kadar çaba göstersen de sanki içinde bir yerlerde hala duruyor. O yüzden bir sonraki ilişkilerine daha şüpheci yaklaşıyorsun. Sevgine dair hiçbir sorun olmasa da bu durum seni yiyip bitiriyor. Şimdiki ilişkinde de kendini hemen göstermedin. Karşındaki kişiye güvenmek için çok çaba gösterdin ve hala gösteriyorsun. Onun da senin için çabaladığını ve ne kadar değer verdiğini göstermesi açıkcası sana çok yardımcı oluyor. Güven konusunda yavaş yavaş kendini aştığının farkındasın ve için daha huzurlu aslında. Tüm bunların yanında sorunlardan bahsetmeyi bırakırsak gerçekten onu çok seviyorsun. Bunu her seferinde belli etmek yerine zaman zaman dile getiriyorsun. Sadece biraz kıskançsın ama bu durum çok normal değil mi? Her insan sevdiğini kıskanır aşırıya kaçmadığınız sürece. Ama her ne olursa olsun ileride biriyle birlikte olmak istiyorsan o kesinlikle sevgilin olmalı düşüncesindesin. Bu zamana kadar hiç böyle kalbini pır pır ettiren biriyle karşılaşmamışsın. Onun tadına varmak ve hissetmek gerçekten her şeye bedel.

Sen ilişkilerde çok iyisin!

Sen ilişkide kendini kasmayan ve duygularını olduğu gibi belli eden bir insansın. Çünkü ne olursa olsun insan hislerini karşı tarafa korkusuzca aktarmalı diye düşünüyorsun. O yüzden sanki ilişkide en çok çaba harcayan, seven tarafın kendin olduğunu düşünüyorsun. Onu mutlu etmek için elinden geleni yapıyor, yeri geldiğinde yeterince fedakarlık gösteriyorsun. Fakat bunların hepsine değdiğini düşünüyorsun çünkü onun mutluluğu her zaman seninkinden daha önemli geliyor. O güldükçe senin yüzün de gülüyor. Bunun sebebi de karşındaki insanı ne olursa olsun çok sevmenden kaynaklanıyor. Evet, tabii ki de her şey ilişkinizde bu kadar güzel ilerlemiyor. Elbette pürüzler, anlaşmazlıklar, tartışmalar çıkıveriyor. İkiniz de sinirlendiğinizde gözünüz hiçbir şey görmüyor. O an ağzınıza geleni söylüyorsunuz. Bu durumun zaman zaman ilişkinize ve kendinize zarar verdiğini düşünüp karamsarlığa kapıldığınız oluyor.  Ama sevginiz sayesinde her şeyin üstesinden gelebiliyorsunuz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Aslında sen ilişkilerinde iyisin! Senin ilişkilerinde genelde hep karşı tarafın hatası oluyor. Genelde seni anlamıyorlar. Hep kendi isteklerini düşünüyor ve bencilce davranıyorlar. Bu da senin canını çok sıkıyor. İlk başlarda her şey çok güzel başlıyor. Sanki hep böyle gidecekmiş gibi. Fakat her zaman olduğu gibi hep sonradan bozuluyor işler. Çünkü insanlar kendini hep ilk başta kendini olduğunda farklı tanıtıyor. Zamanla kendi karakterini göstermeye başlıyorlar. Bu da ilişkilerinde soruna neden oluyor.

Gizli Kullanıcı

O yüzden bundan sonra karşına çıkan insanlara hemen güvenmemeyi tercih ediyorsun. Senin için neleri göze alabildiğine, ne kadar değer verdiğini tartıp ölçüyorsun. Çünkü sonrasında hep kırılan sen oluyorsun. Artık böyle olmaması için elinden geleni yapıyorsun. Ama onun verdiği değeri gördükten sonra kendini tam anlamıyla açabiliyorsun. İçindeki sevgiyi gösterip, karşındaki insanın vazgeçilmez olduğunu hissettirebiliyorsun. Çünkü aşka, sevgiye çok önem veren bir insansın. O yüzden hayatının aşkını bulduğun zaman hata kimde olursa olsun pek önemi kalmayacak. Çünkü zaten onu güzel bir şekilde halledeceksiniz.evet boşver,kimse beni hak etmiyo.

simple-aydan

Aslında sen ilişkilerinde iyisin!Senin ilişkilerinde genelde hep karşı tarafın hatası oluyor. Genelde seni anlamıyorlar. Hep kendi isteklerini düşünüyor ve bencilce davranıyorlar. Bu da senin canını çok sıkıyor. İlk başlarda her şey çok güzel başlıyor. Sanki hep böyle gidecekmiş gibi. Fakat her zaman olduğu gibi hep sonradan bozuluyor işler. Çünkü insanlar kendini hep ilk başta kendini olduğunda farklı tanıtıyor. Zamanla kendi karakterini göstermeye başlıyorlar. Bu da ilişkilerinde soruna neden oluyor. O yüzden bundan sonra karşına çıkan insanlara hemen güvenmemeyi tercih ediyorsun. Senin için neleri göze alabildiğine, ne kadar değer verdiğini tartıp ölçüyorsun.

simple-aydan

Çünkü sonrasında hep kırılan sen oluyorsun. Artık böyle olmaması için elinden geleni yapıyorsun. Ama onun verdiği değeri gördükten sonra kendini tam anlamıyla açabiliyorsun. İçindeki sevgiyi gösterip, karşındaki insanın vazgeçilmez olduğunu hissettirebiliyorsun. Çünkü aşka, sevgiye çok önem veren bir insansın. O yüzden hayatının aşkını bulduğun zaman hata kimde olursa olsun pek önemi kalmayacak. Çünkü zaten onu güzel bir şekilde halledeceksiniz.

baboshako

bu islerde biraz geriliyosun

seroz

dogum yeri, dogum tarihi, yok adinin ilk-son harfi.. kime satiyorsunuz bu bilgileri onedio?

rain0309

O bilgilerle bir şey yapamazlar evhama gerek yok.

andrey-wisniewski

Iyi miyim? Görece evet ama 2-jankees papa tam bir felaketti.

Görüş Bildir