Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Doğaüstü Güçlerinizi Keşfedin! Sizin Altıncı Hissiniz Ne?

26bPAYLAŞIM

Süper güçlerinizi öğrenme vakti!

1. Rüyalarınızı hatırlar mısınız?

2. Hiç olmamış bir şeyi tahmin ettiğiniz olmuş muydu?

3. En son ne zaman deja vu yaşadınız?

Birkaç gün önce
Bugün
Hatırlamıyorum
Hiç olmadı
Birkaç hafta önce

4. Peki ya, hiç hayalet/3 Harfli gördünüz mü?

Evet gördüm
Galiba
Öyle bir şey yok
Hayır

5. Telefonunuz çaldığında, bakmadan kimin aradığını tahmin edebilir misiniz?

6. Hangisini düşündüğünüzde, daha tutkulu bir insan haline geliyorsunuz?

Her Şeyi
Ailemi
Eğitimimi
Hobilerimi
Kariyerimi
Diğer

7. Peki ya kadere inanıyor musunuz?

8. Eski kitap mı almayı tercih edersiniz, yeni mi?

Yeni
Eski
Fark etmez!
Kitaplarla aram pek iyi değildir.

Yalan Dedektörü'sünüz!

Sizin altıncı hissiniz, birisi yalan söylediği zaman, hemen onu anlayabilmeniz. Yılandan korkmazsın yalandan korktuğunuz kadar. Dürüstlük en önemli erdem sizin için çünkü. Yalansız, yalın bir hayat düşlediniz hep. Ama yalancılar hep etrafınızda kümelenmiş. Onları gördüğünüz zaman deriniz kabarıyor, hapşırmaktan da kendinizi alamıyorsunuz. Ama yalancıların korkulu rüyasısınız bir yanda da. Onların yalanını ortaya çıkarmak sizde hobi, hatta part-time iş! "Lie To Me" nin Türkiye şubesi gibisiniz kısaca!

Geleceği görebiliyorsunuz!

Sizin altıncı hissiniz, olacak şeyleri önceden bilebilmeniz, özellikle de kötü şeyleri. Bunu bazen cidden seziyorsunuz; içinize bir kuşku düşüyor ve hemen oluveriyor. Bazense bunu insan sarraflığınızla keşfedebiliyorsunuz. Notunu verdiğiniz insanların, daha o notu hak etmediği görülmemiştir yani. Bu medyumluğun sırrıysa, sezgiyle mantığı birleştirebilmeniz ve her ne olursa olsun kendinizi dinlemeniz.

Kimin yardıma ihtiyacı olduğunu bilebiliyorsunuz!

Evet, sizin altıncı hissiniz, birisi dara düştüğünde onun size ihtiyacı olduğunu bilebilmeniz. Her şeyden önce siz kendinizden çok başkaları için yaşayan birisiniz. Yardıma ihtiyaç mı var, hooop hemen siz oradasınızdır. Bir pelerininiz eksik! Ailenizin, arkadaşlarınızın ve hatta kırk kat yabancıların bile, bu yönünüzle vazgeçilmezisiniz. Umursuyorsunuz çünkü ve insana sadece "insan" olduğu için değer veriyorsunuz. Fakat sizin bu sınırsız yardımseverliğiniz, kendinizi ihmal etmenize de neden oluyor. Biraz da kendinize bakın, dememiz o ;)

Kayıp nesneleri bulabiliyorsunuz!

Sizin altıncı hissiniz kayıp nesneleri bulmak. Siz; kumanda, anahtar, kulaklık, telefon, cüzdan gibi varoluşu kaybolmak üzerine olan nesneleri asla kaybetmezsiniz. Kaybolsalar da sıkıntı yok, anında bulursunuz onları. Bu özellik bilindiği üzere ANNE'lerindir, siz de bir nevi anne süper gücüne sahipsiniz. Ne mutlu size!

Her şeyin iyi tarafından bakabiliyorsunuz!

Sizin altıncı hissiniz, her şeyin, en kötü şeylerin bile, iyi tarafını görebilmeniz. Evet, bu özellik pek doğaüstü gibi görünmese de, adım başı kötülükle karşılaştığımız bu batasıca dünyada, iyimser olabilmek; en büyük meziyet, en yüce doğaüstü güç. Pozitifsiniz, sıcakkanlı ve iyilikseversiniz de. Ancak her şeyden öte mutlusunuz, mutlu. Daha süper bir güç bilen varsa, söylesin?!

Anında boş park yeri bulabiliyorsunuz!

Sizin altıncı hissiniz, pek bir garip. Evet, siz boş park yeri bulma ustasısınız. İnsanlar park yeri bulamadığı için, arabayı evine bırakıp dolmuşla gelirken; siz en önden yer bulabilirsiniz. Hatta değnekçiler bile, boş yer ararken, siz arabayı en olmaz yere çekersiniz. Lütfen bu doğaüstü gücünüzü küçümsemeyin, çünkü milyarda bir!!11

Elleriniz şifalı!

Sizin altıncı hissiniz, hastalıkların tedavisiyle ilgili. İçgüdüsel olarak hastanın neresinin problemli olduğunu anlayabiliyor, onu tedavi edebiliyorsunuz. Enerjiniz yüksek çünkü ve bu tamamen tanrı vergisi. Modern zamanların şamanı gibisiniz kısaca, iyileştirmek sizin işiniz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tugce-gucuk

her şeye iyi tarafından bakıyormuşum

efe-yildirim10

cinlere ''3 harfli'' gibi lakaplar takmayın onları kıszdırıp kendinize musallat edersiniz

asli-gunes2

Geleceği görebiliyorsunuz! Geleceği görebiliyorsunuz! Sizin altıncı hissiniz, olacak şeyleri önceden bilebilmeniz, özellikle de kötü şeyleri. Bunu bazen cidden seziyorsunuz; içinize bir kuşku düşüyor ve hemen oluveriyor. Bazense bunu insan sarraflığınızla keşfedebiliyorsunuz. Notunu verdiğiniz insanların, daha o notu hak etmediği görülmemiştir yani. Bu medyumluğun sırrıysa, sezgiyle mantığı birleştirebilmeniz ve her ne olursa olsun kendinizi dinlemeniz.

selgirgin

Geleceği görebiliyorsunuz! Geleceği görebiliyorsunuz! Sizin altıncı hissiniz, olacak şeyleri önceden bilebilmeniz, özellikle de kötü şeyleri. Bunu bazen cidden seziyorsunuz; içinize bir kuşku düşüyor ve hemen oluveriyor. Bazense bunu insan sarraflığınızla keşfedebiliyorsunuz. Notunu verdiğiniz insanların, daha o notu hak etmediği görülmemiştir yani. Bu medyumluğun sırrıysa, sezgiyle mantığı birleştirebilmeniz ve her ne olursa olsun kendinizi dinlemeniz.Ego kastım

Gizli Kullanıcı

Mutluyum! MUTLUUU!

Görüş Bildir