Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü: 'Görevimin Başındayım'

Anasayfa > Gündem

 Diyarbakır Emniyet Müdürü Halis Böğürcü'nün görevden alındığı iddia edilmişti.  Şehit Mehmet Uyar'ın cenaze törenine katılan Böğürcü haberleri yalanlayarak  'görevimin başındayım' açıklaması yaptı.

PKK yöneticisinin hastanede firar etmesi, Kobani eylemlerinde 15 kişinin hayatını kaybettiği, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın evine yapılan polis baskını, YDH-G ile Hizbullah'ın devamı olan HÜDA-Par üyeleri arasında yaşanan çatışma ve son olarak 5 Haziran'daki HDP Diyarbakır mitinginde bombaların patlamasıyla gündeme gelen Diyarbakır'da Emniyet Müdürü Halis Böğürcü'nin görevden alındığı iddia edilmişti.

Şehit polis Mehmet Uyar için düzenlenen cenaze töreninde konuşan Böğürcü ise hakkında çıkan haberlerin moral bozmaya yönelik olduğunu söyledi. 

Böğürcü, 'Görevimin başındayım. Görev velidiği gibi de alınabilir. moralimizi bozmaya yönelik bu haberler mücadele azmimizden bir şey eksiltmeyecek' diye konuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
görüncek adam

Görevden niye alınıyor ki .Ölümlere bakılırsa görevini çok yerinde yapıyor çemçük.