Görüş Bildir

Dilara Aksüyek ile İlişki İddialarına Erkan Şen'den Hızlı Yanıt: Aşkı Önceliğe Koymamız Gereken Günlerde...

Anasayfa > Gıybet

Yaklaşık dört ay önce kendisi gibi oyuncu olan Onur Bay'la  ilişkisini noktalayan Dilara Aksüyek, aradığı aşkı işletmeci Erkan Şen'de buldu. Yeni aşkı Erkan Şen'le ilk defa görüntülenen Dilara Aksüyek, muhabirlerin sorularını yanıtladı. İşte detaylar...

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Yaklaşık dört ay önce kendisi gibi oyuncu olan Onur Bay ile ilişkisini noktalayan Dilara Aksüyek, aradığı aşkı işletmeci Erkan Şen'de buldu.

Dilara Aksüyek - Onur Bay İlişkisi

Dilara Aksüyek - Onur Bay İlişkisi

Dilara Aksüyek, kendisinden 8 yaş küçük Onur Bay'la olan ilişkisini 4 ay önce noktalamıştı. İkili, kısa bir süre önce yollarını ayırma kararı almıştı. Ardından muhabirlerin Onur Bay ile ilgili sorularına yanıt veren Aksüyek, 'Ben o sayfayı çoktan kapattım. Siz hala orada mısınız?' ifadelerini kullanmıştı

Cihangir'de Görüntülendiler...

Cihangir'de Görüntülendiler...

Yeni işletmeci sevgilisiyle Cihangir'de görüntülenmesinin ardından, Dilara Aksüyek'in böylelikle  Erkan Şen'le olan ilişkisi resmileşti.

Erkan Şen'den İlişki İddialarına Yanıt

Erkan Şen'den İlişki İddialarına Yanıt

Aralarında aşk dedikodusu çıkan Dilara Aksüyek ve Erkan Şen ikilisinden hızlı bir yanıt geldi. Erkan Şen aralarında sadece arkadaşlık ilişkisi olduğunu belirtirken 'Dilara gibi güzel bir kadınla yakıştırdığınız için...' gibi ifadelere yer verdi.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?