Dilan'dan İyi Haber Var

 > -

Dilan'dan İyi Haber Var

Polis müdahalesi sırasında başına gaz bombası kapsülü isabet ederek yaralanan ve yoğun bakıma alınan Dilan Dursun'un durumu iyiye gidiyor.

Ankara'da önceki günkü polis müdahalesi sırasında başına gaz bombası kapsülü isabet ederek yaralanan ve yoğun bakıma alınan Dilan Dursun’un durumunda gelişme var. Başından ağır yaralanan Dilan gittikçe iyileşiyor.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nde yoğun bakımda bulunan Dilan’ın durumunun iyiye doğru gittiği öğrenildi. CHP’li vekiller Veli Ağbaba, Hüseyin Aygün, Ali Rıza Öztürk, Ayşe Eser Danışoğlu, Candan Yüceer ve Muharrem Işık hastaneye giderek doktorlarından bilgi aldı. CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, doktorların Dilan’ın başında bir cisme rastladıklarını ancak uzmanlık alanları olmadığı için bunun ne olduğu hakkında bilgilerinin olmadığını söylediklerini aktardı. Aygün, doktorların halen hayati riski olmasına rağmen Dilan’ın tedaviye verdiği tepkilerden umutlu olduklarını bildirdi. CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba da doktorlarla görüşmelerinden sonra durumunun daha iyiye gittiğini öğrendiklerini söyledi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraCumhuriyet Halk PartisiMalatyaPolisTunceli
Görüş Bildir