Dikkat Çeken Yerli Yapım Angelic'ten Resmi Tanıtım Fragmanı Geldi

0PAYLAŞIM

Gerek hikayesi, gerekse de grafikleri ve atmosferi ile daha şimdiden dikkatleri üzerine toplamayı başarmış olan yerli yapım Angelic ilk resmi tanıtım videosunu oyuncuların beğenisine sundu.

Angelic bizleri distopik bir geleceğe davet ediyor

28. yüzyılda geçen hikayede neo-insanlar ve şirketler arasında yıkıcı bir savaş çıkmıştır. Savaştan galip çıkan şirketler uzunca bir süredir dünyamızda rahatça at koşturmuşlardır. Ancak aradan geçen 200 yılın ardından ''melekler'' uzaydan yeniden dünyamıza inmişlerdir.

Durum elbette ki şirketlerin işine gelmez

Diledikleri gibi hükmedebildikleri dünya değişmek üzeredir. İşin içinde bir de derin uzay kolonilerinde hızla yayılan ölümcül bir mantar vardır. İşte bizleri böylesine karmaşık ve distopik bir dünyanın içine davet eden Angelic oyuncuya değer yargılarını ve insanlığı sorgulatacak çeşitli seçimler de sunacak.

Sıra tabanlı strateji severler yaşadı

Angelic ülkemizde pek de sık göremediğimiz sıra tabanlı strateji türünde bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Üstelik de türün başarılı bir örneği olacağı her halinden belli. Buna ek olarak az önce bahsettiğimiz  sürükleyici hikayesi ve parti tabanlı rol yapma ögelerinin de başarılı kullanımı onu daha bir istekle beklememize sebep oluyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri oyunun resmi tanıtım videosu ile baş başa bırakalım

Oyunun hikayesini ve kurulan evreni oldukça merak uyandırıcı bir biçimde oyunculara sunan videoda karakterlerimizi ve yeteneklerini de kıyısından da olsa görme şansı elde ediyoruz. Oynanış görüntülerine de yer verilen tanıtım videosu bizleri bir kat daha heyecanlandırmadı dersek yalan olur.

Peki Angelic ne zaman oyuncularla buluşacak?

Merakla beklenen yerli yapımın ne zaman karşımızda olacağı konusunda elimizde henüz geliştiriciler tarafından açıklanmış bir tarih bulunmuyor. Oyunun Steam sayfasında ise oyunun ''Tanrıça izin verdiği zaman'' çıkacağı ibareleri yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Hafta Sonu Yasaklarını Şıp Diye Geçirmenizi Sağlayacak 13 Oyun - onedio.com
Hafta Sonu Yasaklarını Şıp Diye Geçirmenizi Sağlayacak 13 Oyun - onedio.com
Ellerimiz Kontrolcü ile Oyun Oynamak İçin Evrimleşseler Nasıl Görünürlerdi? - onedio.com
Ellerimiz Kontrolcü ile Oyun Oynamak İçin Evrimleşseler Nasıl Görünürlerdi? - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir