Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Desco Restoran Otomasyonu Çözümleri

2 dakikada okuyabilirsiniz

Desco Restoran Otomasyonu Çözümleri

Desco Restoran Otomasyonu Çözümleri

Rekabetin arttığı, hem kaliteyi tutturmanın, hem fiyatları optimumda tutmanın hepsini aynı anda doğru yapmayı gerektiren hizmet sektöründe yeni bir şeyler yapmanın, fark oluşturmanın, verimliliği arttırmanın tam zamanı.

Restoranlar, Kahve Zincirleri, Pastaneler, Fastfood Zincirleri, Kulüp, Dernek, Okul Kantinleri ve diğer tüm kategorilerde, hizmet sektöründe yiyecek içecek kısmında yapılacak tüm satış işlemlerini Adisyon sistemi ile ya da kasada ödeme ile desco ile yapabileceğiniz gibi, kapalı devre ön ödemeli kart dağıtarak, kampüs içi kartlı ödeme noktalarıyla nakit ya da kredi kartını devre dışı bırakabilirsiniz.

Adeta bir maestro gibi tüm işleyişinizi tek bir sistem üzerinden işleten desco münferit restoranların yanı sıra, zincir restoranlarda da ödeme noktası, restoran otomasyonu, rezervasyon ve raporlama altyapısı sunuyor. desco‘nun web tabanlı yönetim ve raporlama alternatifleri ile de restoranınızı, gitmeden, uzaktan ya da bulunduğunuz yerden yönetebilir, çok gelişmiş raporlar alarak bu verilerle çok daha derinlemesine işinizi izleyebilirsiniz. Ayrıca Müşteri İlişkileri Yönetimi fonksiyonunu ile de müşterilerinizde aidiyeti sağlayabilir, sadece bugünün satışını değil, işletmenizin gelecekteki başarısını da teminat altına almış olursunuz.

İster desco el terminalleri ile, isterseniz desco dokunmatik ekranlar ile restorana sipariş alabileceğiniz, masa açabileceğiniz, alınan siparişleri mutfağa gönderebileceğiniz, her şeyiyle hazır ve bir günde hizmete sokulabilecek olan desco’nun eğitimi de çalışanlarınıza çok kısa süre içinde verilerek hızlıca satış başlatılabilir.

desco Restoran Otomasyonunda kullanılan tüm donanımlar, kendi alanında en iyi markaların ürettiği cihazlardır. Restoran otomasyonu pazarındaki rekabetin gerektirdiği gibi çok düşük bütçelere hazırlanan tekliflerde haliyle buna uygun donanımlar, 6 ay – 1 sene aralığındaki bir bantta ömrü dolacak donanımlar tedarik edilmektedir.

desco Restoran sistemlerinde sadece restoran içi değil, paket servis ile sipariş sistemlerinde de işinizi çok kolaylaştıracak, gücünüzü arttıracak, satış hacminizi geliştirecek ve işletmenizin tanınırlığını, bilinirliğini fazlasıyla arttıracak bir yoldur.

Ayrıca YemekSepeti.com uyumlu olan desco ile tüm Yemek Sepeti siparişleriniz otomatik olarak sisteme düşme opsiyonu bulunmaktadır. Türkiye’de online restoran siparişinin öncüsü olan YemekSepeti siparişlerinin otomatik olarak sisteme düşmesi de satış hacmini büyük oranda arttıracak ve işletmenizin YemekSepeti.com üzerinde çok daha etkin, çok daha tercih edilen ve yüksek puana sahip bir işletme olarak konumlanmasını sağlayacaktır.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Tercihwebyiyecek
Görüş Bildir