Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Desco Perakende Satış Otomasyonu

2 dakikada okuyabilirsiniz

Desco Perakende Satış Otomasyonu

Desco Perakende Satış Otomasyonu

Barkodlu ya da barkodsuz, POS yazarkasa ile direkt ve tam entegre Perakende Satış Otomasyonu desco uzmanlığıyla sunuluyor.

Perakende müşterisi olan, perakende ürün satışı gerçekleştiren, bireysel ya da kurumsal müşterilere anlık perakende satış yapan işletmeler ve firmalar için işi çok ciddi derecede kolaylaştıran desco Perakende Satış Otomasyonu, işletmenin hızını %50’den fazla arttırarak çok daha hızlı satış yapmasını sağlıyor. Böylece çok daha hızlı gerçekleşen satışla birlikte, beklemekten sıkılan müşterinin kaybını önleyebilir, müşteri memnuniyeti oluşturarak daha sonraki alımlarında da sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz.

Bakkal, Market, Sağlık ürünleri satış noktası, Büfe, Mücevher satış noktası, Kuyumcu, Spor malzemeleri satış mağazası, giyim-iççiyim mağazası ve perakende satışı yapan tüm iş kollarının işletmelerinde rahatlıkla, hızla ve güvenle kullanabileceği çok profesyonel ve aynı zamanda çok pratik bir Perakende Satış Otomasyonu çözümüdür.

Satış odaklı perakende satış noktası işletmelerinde yaşanan en büyük sorunlardan biri olan, kasiyer sirkülasyonunun çok olması gibi durumlarda, kasiyerlerin, çalışanların çok kolay adapte olabileceği, çok hızlı bir şekilde satışa başlayarak eğitim süresinin çok kısa olmasının sağlanabileceği bir çözüm olan desco Perakende Satış Otomasyonu’nu kullanabilmek için çok basit düzeyde bilgisayar bilgisi yeterlidir. Word, Excel programlarını genel hatlarıyla kullanabilen her insanın 1 saatte öğrenebileceği kadar basit olan desco Perakende Satış Otomasyonu, kurulumdan sonraki dönemlerde yeni başlayacak olan çalışanlara da kısa bir eğitim videosu ile öğretilebilmektedir.

desco Perakende Satış Otomasyonu’nda yapılan her satıştan sonra arzu ederseniz müşterinize entegre yazar kasa ile resmi fiş, arzu ederseniz de termal yazıcı ile resmi değeri olmayan bilgi fişi vermeniz mümkündür.

desco Perakende Satış Otomasyonunda nakit, kredi kartı, sodexo-Ticket-multinet gibi kartların yanı sıra yine bir desco teknolojisi olan işletmenize özel tasarlanan ve basılan kapalı devre ön ödemeli mifare kartlarla da yapılabilmektedir. desco Perakende Satış Otomasyonu gün sonunda size ne kadar nakit, ne kadar POS, ne kadar yemek çeki ile ödeme yapıldığının bilgisini verir.

Özellikle vardiyalı çalışan, devirdaimli mesai yapan işletmelerde Yetkilendirme özelliği ile birden fazla ve farklı kullanıcılar oluşturularak aynı kasada farklı kullanıcıların ne satış yaptıkları, ciroları, saat saat, dakika dakika yapılan tüm işlemler raporlanabilmektedir.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Kredi KartıTercih
Görüş Bildir