Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Desco Mobil Saha Satış Otomasyonu

2 dakikada okuyabilirsiniz

Desco Mobil Saha Satış Otomasyonu

Desco Mobil Saha Satış Otomasyonu

İşleriniz büyüyor, üretiminiz ya da satışınız artıyor, artık saha ekipleriniz var, sahada onlarca aracınız, onlarca araç dolusu malınız ve onlarca plasiyeriniz var. İşlerin büyümesi güzel haber, ancak diğer yandan anlık olarak sahadaki tüm operasyonunuzu görmek, kontrol etmek ve ölçümlemek istiyorsunuz. Tüm bu işlemleri başarıyla yapabilmeniz ve takip edebilmeniz adına saha satış otomasyonu şirketiniz en büyük gücü olacak.

Çünkü kural basit; ölçmediğinizi yönetemezsiniz.

desco saha satış otomasyonu ile saha gücünüzü en etkin ve verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir mobil saha satış otomasyonudur. El Terminali yazılımı, saha satış yönetimi yazılımı, depo otomasyonu ve ön muhasebe yazılımı olmak üzere dört farklı yazılımın bileşkesidir ve tek yazılımla hem ön muhasebenizi yönetebilir, hem saha satış gücünüzü en doğru şekilde yönetebilir, hem deponuzu gerçek anlamda takip edebilirsiniz. Ön muhasebe olarak kullanmayıp, var olan muhasebe yazılımına entegre de edilebilen desco’nun bu anlamdaki en büyük avantajı herhangi bir önmuhasebe programına bağımlılığının olmamasıdır.

desco ile ofiste zaten kolaylıkla yaptığınız tüm işlemleri sahada da yapabilme gücüne sahipsiniz. Fatura, Çek-Senet, İrsaliye, Sipariş, Tahsilat, Rut Takibi, Araç Takibi, Araç Stoku Takibi, Merkez Stok Görüntüleme ve 300’den fazla rapor desco’da.

Peki bu saha satış otomasyonu teknolojilerini, bu denli ileri düzey bir altyapıyı kurmak için mutlaka 500-1000 araçlık filolar mı olmak gerekiyor? Ya da çok büyük şirketlerin yapabileceği yatırımlar mı bunlar?

Evet, biliyoruz, birçok şirketin kendi ana işine bile yatırım yapamadığı bir dönemde, sizi geleceğe taşıyacak, işinizi kolaylaştıracak, sistematik hale getirecek bir sisteme yatırım yapmak kolay iş değil. Bu yüzden desco, 15 yıllık Desnet gücüyle bu yatırımınızı hem en uygun fiyatlarla hem de en uygun ödeme koşullarıyla anahtar teslim şekilde kuruluyor ve kullanımınıza sunuluyor.

Desco, Windows CE ve Windows Mobile işletim sistemi tüm el terminallerinde çalışabilmektedir. Motorola, Intermec, Casio, Datalogic, Honeywell, MobileCompia M3, Unitech, HP, Toshiba, Asus, Opticon gibi markaların tüm modellerinin yanı sıra Android tabanlı el terminali ve tabletlerde de çalışan esnek ve güçlü bir yazılım.

desco Mobil Saha Satış Otomasyonu‘nun en büyük avantajı, Desnet’in el terminalinde markaların gold partneri olması nedeniyle “birinci el” olarak, araç yazıcı setlerinde de Türkiye’nin en köklü üreticisi olma sıfatıyla “üretici” olarak, son olarak desco yazılımında da “geliştirici” olması. Bu üç bileşenin tümünde var olan maliyet avantajı, desco’yu en avantajlı, en gelişmiş, en yenilikçi Mobil saha satış yazılımı olmanın yanında daha kolay ulaşılabilir kılıyor.

desco’yu Türkiye’nin 60’dan fazla ilinde, ayrıca bölge ülkelerde yüzlerce şirket kullanıyor. Haftanın 7 günü uzaktan destek ile tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Bu nedenle İstanbul dışında olmanızın ya da hizmet alacağınız şirketin o şehirde olmamasının önemi kalmıyor. Mobil Saha Satış gibi uzmanlık isteyen konularda bulunduğunuz şehirde bir bayi bulabilirsiniz belki ama işin uzmanı ile çalışmak istiyorsanız ve bunun yanında destek alırken sorun yaşamamak istiyorsanız, desco size göre.

ETA, Logo, Netsis gibi yazılımlarla aktarım entegrasyonu bulunan desco, kurulum sırasında mevcut muhasebe programınızdaki tüm geçmiş verilerin güncel şekilde sisteme aktarılmasını da sağlıyor. Muhasebe verisi gibi önemli bir verinin güvenliği sizin için olduğu gibi desco için de çok önemli

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AndroidİstanbulWindows 8
Görüş Bildir