Depoof Dijital Dünya Yaratıcılığının Sınırlarını Zorluyor!

149PAYLAŞIM

Günümüz dünyasında rekabetin kızışması ile firmalar bu yarışı önde götürebilmek için farklılaşmaya gidiyor. Kuruluş mottoları, belirli konularda uzmanlaşmaları onları bu yarışta favori haline getirebiliyor. Depoof bambaşka bir kulvarda liderliği eline almış bile! İnsanların ulaşım sağladıkları web sayfalarında radikal bir kararla Twitter'ı kullanmışlar. Sayfaya girdiğimizde birkaç saniyelik bir anlamlandırma süresi gerekiyor, sonrasında ise her detay vay be dedirtecek kadar orijinal!

Baştan uyarıyoruz, gideceğiniz sayfa Twitter olacak şaşırmayın! Orijinal fikirler deposu

Önümüze gelen ilk sayfa bu. Liste oluşturarak normal bir web sitesinde bulunan bölümleri ayırmışlar. Referansları bile liste halinde!

Takip ettiklerinde ise aradığınız bütün alt başlıklar mevcut! Sıradan bir web sayfasında konum bilgilerini ilginç sekmeler arasında ararken Depoof bunun için ayrı bir hesaba sahip.

Üstelik oldukça samimi, esprili bir dil kullanıyorlar. Bahsettikleri gibi DM'den yürümek serbest!

Kendilerini ''orijinal fikirler deposu'' olarak tanıtan Depoof, bu web sayfası fikriyle ne kadar doğru bir motto seçtiklerini kanıtlıyor!

Sosyal medya üzerinde web sayfası oluşturan ilk ajans olan Depoof takip ettiklerinin yapacaklarının teminatı olduğunu söylüyor, bakalım neler yapacaklar?

Bu orijinal fikirle yaratıcılığı bambaşka bir boyuta taşıyan Depoof'u kutluyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir