Demet Akalın, Kendisine Gönderme Yapan Kerimcan Durmaz'a Hepimizin Ağzını Açık Bırakan Bir Ayar Verdi!

411PAYLAŞIM

Ortalık karışacak gibi!

Demet Akalın ile Kerimcan Durmaz bir zamanlar yakın dosttu. Aralarından su sızmıyordu hatırlarsanız.

Kerimcan Durmaz'ın uçakta müstehcen görüntülerinin ortaya çıkmasının ardından, Demet Akalın'ın yaptığı "Kocamdan utandım." açıklaması ikilinin arasını bozmuştu.

İşte Kerimcan Durmaz'ın geçen gün eski dostu Demet Akalın'a yaptığı gönderme, ikili arasındaki gerginliğin tekrar alevlenmesine neden oldu!

Kerimcan Durmaz story'sinde, Demet Akalın'ın da daha önce albüm kapağında giydiği Gucci marka pullu eşofman üzerini göstererek, “Öğğ! Bunu giyen de ne bileyim yani” yorumunu yaptı.

Tabii herkes bu göndermeyi alenen eski dostu Demet'e yaptığını anladı... Demet acaba ne cevap verecek diye beklerken, Demet Akalın'dan hepimizi şaşırtan bir gönderme geldi!

Demet'i biliyoruz ama bu kadarını biz de beklemiyorduk! 😅

Demet Akalın, daha önce klibinde de oynadığı Ben Fero'nun yeni şarkısını paylaşarak altına, "Çok açılma yavaş....göt olana yok dost ya da arkadaş!!😎" yorumunu yaptı.

Tabii herkes bu sözlerin kime gittiğini anladı...

Anlayacağınız aralarındaki gerginlik giderek büyüyor... Bakalım neler olacak, bekleyip göreceğiz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bookworm

Tamamen bu konu ile alakasız (okumadım bile içeriği) bir yorum yapacağım, Demet Akalın kadar kalitesiz bir insan hayatım boyunca görmedim. Bakın eğitimsiz, cahil, düşük iq ve eq'lu, kendini bilmez, saygısız ve bunun gibi bir çok kötü sıfata sahip olduğunu söylemiyorum, kadın baştan aşağı kalitesiz.

ottoman_grndsn

Boş beleş dünyanın bedava karakterleri...

teterboro

BU NE BAYAĞILIKTIR YA. 3 KURUŞLUK REKLAM YAPACAKLAR DİYE SÖYLENEN SÖZLERE BAK...

alexander

bu sözlerin kime neden nasıl ve ne şekilde gitti hatta birbirlerini saç baş yolsalar dahi umurumda değil yiyin birbirinizi ete para vermeyin sikin birbirinizi göte para vermeyin nasılsa sanat dünyasında olan sizsiniz yaa götünüze buzlu badem de soksanız umurumda da değil çünkü sizden sanatçı değil sokak şarkıcısı bile olmaz hadi naşşşş

rendan34

"Tabii herkes bu sözlerin kime gittiğini anladı..." Yoo ben kime gittiğini anlamadım. Bence kimse de anlamadı ama siz bilirsiniz.

Görüş Bildir