Defalarca Kapı Dışarı Edildiği Süpermarketi Terk Etmeyi Reddeden İnatçı Kedi

-

Kedilerin inatçılığı ve yüzsüzlüğü konusunda hepimiz az çok bir şeyler biliyoruz. Fakat yine de kedi sahipleri, kedilerin bu tarz davranışlarına karşı onlara olan sevgilerinden ötürü tahammül gösterebiliyorlar. Yalnız aynı durum dışarıdaki kediler için geçerli değil maalesef... 

Brightside'ın derlediği, sizler için düzenlediğimiz bu içeriğimizde yaramaz ve bir o kadar da minnoş olan tüylü dostumuzun, market çalışanlarına karşı açtığı savaşı ve azmini göreceğiz.

Kibarca orayı terk etmesini isteyebilirsiniz veya direk dışarı atabilirsiniz. Fakat her iki durumda da daha inatçı, daha güçlü ve daha minnoş bir şekilde geri dönüyor.

Geçen yıl Londra'da bir süpermarkette bir anda beliren bu sevimli kedi, inatçılığıyla bütün çalışanları çıldırttı. Bütün gün orada istenmediğini umursamadan, marketteki en sevdiği rafa oturup vakit geçiriyordu.

Market çalışanları bu haylaz kediyi ilk kez 2015 yılının kasım ayında gördüler. Kedilerin kazara bir yerlere girmesi alışıldık bir durum evet, ama bu minnoşun durumu biraz farklı...🐱

Güvenlik görevlileri birçok kez kendisini kapı dışarı etmesine rağmen, ısrarla marketteki en sevdiği yere bir şekilde giriyor. Hatta bazen güvenliğe bile yakalanmadan markette gezebiliyor. Canı ne zaman isterse markete giriyor.

"Hemen yanımızdaki evde yaşıyor ve hemen hemen her gün buraya geliyor. Fakat burada istenmiyor."

İlginç olan şu ki; kedi marketten herhangi bir yiyeceği çalmaya niyetlenmiyor. Sadece bütün gün orada olmaktan, orada zaman geçirmekten keyif alıyor.

Çalışanlar için kedi çok büyük problem oluşturuyor. Çünkü herhangi bir hayvanın, yiyeceklerin yanında oturmasına izin verilmiyor. Yine de çalışanlar, bu küçük baş belasını gerçekten çok seviyorlar.

"Geçen gün kapının hemen yanındaki paspasın üzerinde, sıcacık klimanın altında yatıyordu. Onu görenler ise, sevmeden markete girmiyorlardı."

Müşterilerden birinin attığı bu tweet, minnoş kedinin oraya ne kadar alıştığını kanıtlar nitelikte.

Sanki marketin müdürü gibi değil mi? 😊

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
locked

Bırak peşimi mutant kedi.

boraagunes

REİS

ensar-demirkol

Marketi satın alacak bence. Ölçüp biçiyo. Yakına kepçeyle yıkmaya gelir.

lannister

kedi haklı hava boşluğunu tuğlalarla kapatıp sahiplenen insan haksız

deenizs

ya seni yerlerrrrr sıfata baksana

Görüş Bildir