Davutoğlu'na Diyarbakır'da Sıcak Karşılama

 > -

Davutoğlu ve Eker'e Diyarbakır'da Sıcak Karşılama

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in Diyarbakır ziyaretinde BDP'li Belediye Başkanı Baydemir'in de katıldığı renkli bir karşılama yapıldı.

DİYARBAKIR - Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’i Diyarbakır’da Vali Mustafa Toprak ile birlikte BDP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir çok sıcak bir şekilde karşıladı. Ziyarette asansörde unutulan ve üzerinde "Hanımefendi'nin hediye valizi" yazan valizler dikkat çekti. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, AKP Diyarbakır Milletvekilleri Galip Ensarioğlu ve Mine Lök Beyaz, Diyarbakır’da sivil toplum örgütü temsilcileri ve kanaat önderleri ile Green Park Otel’de akşam saatlerinde verilen yemekte bir araya geldi. Dışişleri Bakanı Davutoğlu ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker’i, Diyarbakır Havaalanı’nda Vali Mustafa Toprak, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, Emniyet Müdürü Recep Güven ve diğer yetkililer karşıladı. Bakan Davutoğlu’na VIP çıkışında kadınlar zılgıtlarla, gençler de ’Diyarbakır seninle gurur duyuyor’ tezahüratları yaparak sevgi gösterisinde bulundu.

Bakan Davutoğlu ve Eker, Sur ilçesindeki Green Park Otel’de sivil toplum temsilcileri ve kanaat önderleri ile toplantıda bir araya geldi. Toplantı, basına kapalı yapıldı.

"HANIMEFENDİ'NİN HEDİYE VALİZİ"

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiAhmet DavutoğluBarış ve Demokrasi PartisiDiyarbakırkadınlar
Görüş Bildir