Dava Sonrası Herkes Gitti, G.Saray Kaldı

-

Dava Sonrası Herkes Gitti, G.Saray Kaldı

Dava Sonrası Herkes Gitti, G.Saray Kaldı

Bruma'nın menajeri Catio Balde, genç oyuncunun davayı kaybetmesinden sonra girişimlerine devam eden tek takımın Galatasaray olduğunu söyledi.

Bruma'nın Galatasaray'a transferinin yankıları Portekiz basınında yer bulmaya devam ediyor.

Bu kez genç yıldızın menajeri Catio Balde konuştu ve Bruma'nın transfer süreci hakkında açıklamalarda bulunurken, davanın olumsuz sonuçlanmasının ardından sadece Galatasaray'ın girişimlere devam ettiğini açıkladı.

Balde, Sporting başkanı Bruno de Carvalho'nun zeki bir adam olduğunu söylerken, ''Başlangıçtı Bruno de Carvalho'nun uzlaşmaz bir tavrı vardı ancak çok zeki birisi. Davanın sonucunu bekledi. Manchester United gibi Bruma için beklemede olan birçok takım vardı ve bu kulüpler davanın Sporting aleyhine sonuçlanacağını umuyordu. Ancak Bruma davayı kaybettikten sonra Sporting ile temasını sürdüren tek takım Galatasaray oldu. Biz de tüm taraflar için en iyi olanı seçtik'' ifadelerini kullandı.

Balde, Carvalho'nun Galatasaray ile olan temaslarını sürdürerek, tutarlı bir davranışta bulunduğunu ve oyuncusunun Galatasaray'ı seçtiği için son derece mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Arda TuranGalatasaray Spor KulübüManchester UnitedPortekiztransfer
Görüş Bildir