Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Daryl Dixon Gay mi?

Anasayfa > Gıybet

AMC’nin bir numaralı dizisi The Walking Dead‘in sevilen karakterlerinden Darly Dixon ile ilgili çeşitli spekülasyonlar bulunmaktaydı. Dizinin yaratıcısı Robert Kirkman, Daryl’in cinsel eğiliminin tartışıldığını belirtmesi üzerine bu ihtimal daha da kuvvetlenmişti.

Sorular o kadar arttı ki, Scott M. Gimple bu konuya bir yanıt vermek zorunda kaldı.

Açıklama şöyle:” Henüz karakterler ile ilgili açıklamadığımız birçok şey biliyoruz. Fakat Daryl’in cinsel tercihlerini büyük bir sırrı ortaya çıkaracağımız için henüz açıklamayı uygun görmüyoruz. 5. sezona gelmiş olmamıza rağmen, bu tip soruların geliyor olması da Daryl’in kapalı ve birçok yönden savunmacı bir yapıya sahip olmasından kaynaklanıyor. O tam bir savaşçı, onun dışarıya açıldığı ve diğer karakterler ile birlikte hareket ettiğini görme şansımız oldu. Daryl’in yolculuğu hala devam ediyor ve bu karakter ile ilgili ileride gelişmeler olacak. Daryl diğer karakterlerle daha sonra yakınlaşacak ve savunmacı yapısını bir kenara bırakacak. O zaman onun kim olduğunu daha rahat görebileceğiz.”

Bu açıklamayı yorumlarsak Daryl’in net olarak cinsel tercihlerini henüz öğrenmiş değiliz. Ancak Gimple’ın açıklamaları heyecan verici. Gelecek sezonda Daryl’in çok daha aktif ve önemli bir noktada olacağını ön görmek yanlış olmayacaktır.

Kaynak: http://www.dizimood.com/daryl-dixon-g...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
22
5
5
4
3
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?