Dark Souls 2 Grafikleri İle Büyüleyecek!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Dark Souls 2 Grafikleri İle Büyüleyecek!

Dark Souls 2 Grafikleri İle Büyüleyecek!

Oyunun çıkış tarihi ise biraz gecikebilir...

Video Game Awards 'un en büyük sürprizlerinden biri olan ve yayınlanan videosu ile son derece dikkat çeken Dark Souls 2 'ye dair ilk bilgileri sizlerle daha önce paylaşmıştık . Şimdi ise Edge 'in son sayısına konuk olan yapım hakkında ortaya çıkan yeni gelişmelerle karşınızdayız, kendizi hazırlayın!

From Software tarafından geliştirilen ve yeni yönetmeni Tomohiro Shibuya ile yoluna devam eden Dark Souls 2 'nin gözümüze çarpacak ilk özelliği grafikler olacak. Eminiz ilk oyunun PC verisyonundaki türlü grafik sorunlarını hatırlıyorsunuzdur, Dark Souls 2 'de teknik sorunların geride kalacak olmasının yanı sıra oyunun grafiklerinin Ubisoft'un Watch Dogs 'u ve Star Wars 1313 ile boy ölçüşecek seviyede olacağı belirtiliyor.

Geliştirilen karakter animasyonları , dinamik ışıklandırma , çevre tasarımları ve yüksek çözünürlüklü kaplamalar ile konsol sahiplerinin yanı sıra PC oyuncularının da gözlerini kamaştıracağı söylenen Dark Souls 2'de aksiyon ve oynanabilirliğin arttırılması için de büyük efor sarfediliyor.

Yeni oyun evreninin Dark Souls'unki ile neredeyse aynı büyüklükte olacağı fakat çok yoğun ve dolu bir içerikle karşılaşacağımız da gelen haberler arasında. Bunun yanında Dark Souls 2 ilk oyunda olduğu gibi Lordran 'da geçmeyecek olsa da karanlık topraklar hikayede önemli bir yer tutacak.

Yapım süreci 'de başlayan ve hali hazırda %25 'i tamamlanmış olan Dark Souls 2 için çıkış tarihi olarak 2013 açıklansa da From Software 'in titizliği ve oyun içeriğinin genişletilmesi gibi nedenlerden dolayı bu süre biraz daha uzayabilir gibi gözüküyor. Tüm bu haberler bizi fazlasıyla heyecanlandırdı, siz de durum ne?

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Star Warsoyun
Görüş Bildir