Damdan Yatak Odasına İnek Düştü!

92PAYLAŞIM

Damdan Yatak Odasına İnek Düştü!

Bursa’nın Karacabey ilçesinde meydana gelen olay herkesi şaşkına çevirdi. Cevdet Karaçoban’a ait evin yatak odasına bir anda büyük bir gürültüyle çatıdan inek düştü.

Olay Karacabey’e bağlı Yeniköy’de meydana geldi. Cevdet Karaçoban’a ait, ormana sıfır tek katlı müstakil evin çatısına, yan tarafındaki ormanda bulunan meşe ağaçlarının tohumları dökülerek birikti. Olay günü evin yakınlarından geçen bir inek, tohumları görünce çatıya atladı. Prefabrik yapıdan oluşan çatı, yaklaşık yarım tonluk ineğin ağırlığına dayanamayınca çöktü. İnek büyük bir gürültüyle evin yatak odasına düştü.

Olayın gündüz saatlerinde olması ve yatak odasında kimsenin olmaması olası bir faciayı önledi. Gürültüyle düşen ineğin çıkardığı ses ev sakinlerini korkuttu. Sesin geldiği yöne koşan aile sakinleri, yataklarının üstünde şaşkın şaşkın bakınan bir inek görünce şaşkına döndü. Kısa süreli şoku üzerilerinden atan ev sakinleri, kendileri gibi şoka giren ineği ürkütmeden samanla sakinleştirerek dışarı çıkardı.

Ev sakinlerinden Ömer Karaçoban “Allah’tan bu olay gece olmadı. İnek tam yatağın üstüne düştü çünkü. Eğer altında yatan birileri olsaydı sakat kalabilirlerdi. Hiç kimse üstüne düşen inek yüzünden sakat kalmak istemezdi herhalde. Sesi duyup içeri koştuğumuzda aval aval bakınan bir inek görünce önce olayın nasıl olduğunu çözmeye çalıştık. Sonrasında hepimiz bu komik duruma güldük. Maşallah inek de çok ballı çıktı. O kadar yüksekten ve görmeden bastığı çatıdan aşağı tam da yatağın üstüne dört ayağının üzerine düşmüştü. İnek de biz de çok şanslıymışız. Sakatlık çıkartabilirdi bu olay.” dedi. 

CİHAN

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir