Dağlıca Saldırısı'ndan Sonra Herkesin Bir Fikri Var. Peki Sen Ne Düşünüyorsun?

 > -
Abone ol

Hepimizin bir fikri, bir yakarışı var. Gelin ankete katılalım, ülkemiz internet kullanıcılarının gündemle ilgili ne düşündüğünü öğrenelim. Not: oylar ve sonuçlar tamamen anonimdir.

1. Dün PKK tarafından Dağlıca'da yapılan saldırıdan sonra sorunun çözümü için ne yapılmalı?

Askeri operasyonlara devam edilmeli
Tekrar çözüm masasına dönülmeli

2. Şehit cenazelerinde asker yakınlarının devlet yöneticilerine olan tepkilerini nasıl değerlendiriyorsun?

Duygusal haklı tepkiler
Daha ağırbaşlı olunmalı

3. Bugünkü şartlar altında çocuğunun askerlik yapmasını ister misin?

Evet
Hayır

4. Siyasetçilerin Dağlıca saldırısıyla ilgili açıklamalarını samimi buluyor musun?

Evet
Hayır
Bazılarını samimi buluyorum
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatih-gok

Eveet savaş isteyen o klavye delikanlıları görelim bi sizi. Biri ateş etse size altınıza kacırırsınız durmuş bide savaş istiyosunuz. Terörle hiç bir şekilde barış olmaz ama savaşmak ta en son cözüm olmalı. ( 2011 yılında bende van da pkk lılarla catışmaya girdim hiç göründüğü gibi değil. cok şukur bizde bişey yoktu )

aleyna-ciftci

Baş düşman pkkdır. pkk bir terör örgütüdür. hdp bir terör örgütüdür. Birlik olmalıyız, biz olmalıyız. Nokta. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

narcissus

çıkan sonuç ilginç... askeri operasyon yapılsın ama ben çocuğumu askere göndermeyeyim... ikiyüzlülüğün vücut bulmuş hali gibisiniz...

Gizli Kullanıcı

Allah aşkına ya kim bir daha çözüm masasına oturmak cevabını verdi, hayatını kaybeden onca şehitten sonra. biz burada çözüm çözüm derken o adamlar asfalt altına mayın döşemişler. örgütlenmiş bu adi adamlar. Bu kadar şeyden sonra barış yapmak asla düşünülemez.

damlaaa

çünkü sonunda karstaki milletvekilinin teröriste gıda götürürken yakalanıp dokunulmazlığından bırakılması gibi ortada kalıyorsunuz.yanıbaşımdaki askeriyenin sabah akşam nizamiyelere kurdukları kampları,jandarmaların yakınında kesilen yolları biliyorum,adamlar ölümü bekliyorlar bildiğin.bir bomba atılmasını bekliyorlar operasyon için.türkiyede işler artık böyle;şehit vermedikçe f16 çıkarılmıyo,çıkarılsa da değmiyo,yuvaları artık şehrin içi olduğu ve istihbarat askeriyenin elinde olmadığı için vuramıyorlar.

Görüş Bildir