Çuvallarca Para Döktüğü Operasyonlara Ailesinin Tüm Endişelerine Rağmen Devam Eden Estetik Bağımlısı Kadın

967PAYLAŞIM

Estetik operasyonu bağımlısı Kristen, geçirdiği onca ameliyattan sonra bambaşka bir insana dönüştü.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/945439...

Estetik bağımlısı Kristen Snider, bugüne kadar kaburga kemiği aldırmak da dahil olmak üzere geçirdiği operasyonlara toplam 150.000 pound (1.068.607 tl) harcadı.

28 yaşındaki genç kadın, ailesinin kızlarının hayatı için endişelenmelerine rağmen daha fazla operasyon geçirmeyi planlıyor. Amerika'nın Virginia Eyaletindeki destek uzmanı, Kristen'ın sürekli vücut yapısını değiştirmek istediğini söyledi. Kristen, 9 yıldan uzun bir süredir burun estetiği, kalça implantı, meme implantı, yağ aldırma, yanak implantı ve hatta kaburga aldırma gibi birçok estetik operasyonu geçirdi.

Kristen, okulda kendisiyle alay edildiğini ve bu durumun, kimseyi kafaya takmamayı öğrenmeye zorladığını söyledi.

Kristen'a göre; mükemmeliyetçi, hırslı ve yaratıcı olmak plastik cerrahi bağımlısı olmanın hızlı bir yolu...Genç kadın, " Sahip olduğum vücutla mutlu olmadığım için aynaya baktığımda kendimi beğenmiyordum ve değiştirmek istediğim birçok şey görüyordum" diyerek de geçmişte kendisi hakkındaki düşüncelerini dile getiriyor.

Genç kadının ilk estetik operasyonu, 18 yaşındayken 7.200 dolara mal olan meme büyütme ameliyatı...

"Operasyondan sonra mutluluktan göz yaşlarımı tutamadım. Bu operasyon, bu işin nasıl yapılacağı konusunda yeterince akıllı davranırsam istediğim her şeyi yapabileceğimi ve nasıl görünmek istiyorsam o görüntüye ulaşabileceğimi fark ettirdi. İlk operasyonumdan sonra daha fazlası için istek vardı."

Kristen, iyileşme sürecenin iyi geçtiğini ve bunun, aklındaki ideal vücut yapısının ulaşılabilir olduğunu kanıtladığını söyledi.

Kristen; bu süreçte vücudunu bir tuval, ameliyatları da aklındaki görüntüye ulaşabilecek bir fırça olarak görmüş. Hayatı boyunca da kıvrımlı bir vücut istemiş ve geçirdiği operasyonlar aklındaki görüntüye ulaşabileceği bir kapı olmuş.

Kristen'ın bir sonraki operasyonu 23.000 pounda (163.605 tl) mal olacak.

Hepimizin aklına ailesi bir şey demiyor mu sorusu gelmedi değil. Kristen'ın ailesi ise çekicilik kavramını daha geleneksel açıdan düşündükleri için kendisine yaptıklarını beğenmiyormuş ve bir gün ölmesinden korkuyorlarmış.

Virginia'da geleneksel düşüncelere sahip olan tek aile olmadığı için birçok kişinin bakışları Kristen'ın üstünde...

Muhafazakar bir yerde yaşayan Kristen, birçok erkeğin hatta birçok kadının bakışlarıyla kendisini süzdüğünü söylüyor. Ve, vücudunu bu kadar ince bir hale dönüştüren birinin bu duruma alışmak zorunda olduğunu ekliyor.

"Kaburga daraltma, kalçama implant, göğüslerimi büyütme ve daha çok yüz şekillendirme operasyonu geçirmek istiyorum."

"Her gün yeni bir prosedür öğreniyorum ve listeme ekliyorum. Listemin büyümeye devam edeceğine eminim."

"Hepimizin güzellik anlayışı farklı ve kendi fikirlerimizi başkalarına dayatamayız."

"Ve şuna eminim ki, bir şeylerden dolayı kendinizi mutsuz hissediyorsanız onu sindirmeye çalışmayın, aksine onun için savaşın."

"Tıbbın günden güne gelişmesiyle neredeyse değiştiremeyeceği bir şey yok. Bizler de büyümeye ve gelişmeye odaklanmalıyız."

"Ve en önemlisi, diğer insanların seçimlerini kabul etmeliyiz ve mutluluklarına karşı saygılı olmalıyız."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
papichulopapichulo

muthissin moruq devam et

kutuharf

bende derdim var diyorum...

ahmet.burma.9

Yaşadığı yerde ekonomi nasıldır, harcadığı para az mıdır çok mudur bilemiyorum ancak aklıma gelen ilk şey, bu bayanı kim finanse ediyor? Bence o paranın çok daha azını psikoloğa vererek daha sağlıklı sonuçlar alabilirler.

haciemice

Bu ne AMK" iyi ki kafayi takmamayi ögrenmissin" Snider baci! Demek kafaya taksan KAFANIda aldiririsin. Goyaym o gafaya bi odun eee!

feyk

insan mantik otesinde sacma isleri takinti haline getirip butun hayatini harciyabiliyor. gelgelelim pek cok buyuk bulus ve yenilikde takintili insanlarin eseri. icgudusel bir durum anlasilan. cogu zaman yukardaki gibi sacma yerlere gitsede bazen devrim yaratacak yeniliklerin onunu acabiliyor.

Görüş Bildir