Cümle Tamamlama Testine Göre Seni Sana Anlatıyoruz!

3.3bPAYLAŞIM

Bir psikometri testi olan cümle tamamlama testi senin bilinçaltın ve kişiliğin hakkında ipuçları veriyor. 10 soruda verilen cümle başlangıçlarını tamamla, testin sonunda seni sana anlatalım!

1.

.. mutlu olmak.
.. mutlu etmek.
.. kimseyi ilgilendirmez.
.. hasarsız geri dönmek.
.. her neyse ben de anlayamadım.

2.

.. insan olmanın en büyük avantajıdır.
.. insan ruhunun bedeniyle en barışık olduğu andır.
.. sabrın meyvesidir.
.. olmazsa olmazımdır.
.. doğru kişiyle yapıldığında lezzet pınarıdır.

3.

.. insanlara kendimi anlatırım
.. doğru insanlarla iletişim kurarım.
.. onları yok sayarım.
.. doğa ve hayvanlara kendimi bırakırım.
.. kendilerini daha rahat anlatmaları için ortam sunarım.

4.

.. heykel olurdu.
.. şarkı olurdu.
.. tablo olurdu.
.. sinema filmi olurdu.
.. roman olurdu.

5.

.. sevdiğim insandır.
.. en iyi arkadaşımdır.
.. hiçbir zaman olmayacak.
.. beni acil bulabilir mi?
.. leb demeden leblebiyi anlayandır.

6.

.. dünyanın en müthiş insanlarıdır.
.. kendileri de bundan mutlu olurlar.
.. tehlikeli insanlardır.
.. dikkat edilmesi gereken insanlardır
.. kaldı mı?

7.

.. mastürbasyon yaparım.
.. kendimle konuşurum.
.. düşüncelere dalarım.
.. kitap okur, müzik dinlerim.
.. sıkılırım.

8.

.. dua ederim.
.. sevdiğime güzel sözler söylerim.
.. günün muhasebesini yaparım.
.. kitap okurum.
.. bir şeyler içerim.

9.

.. yalnızlıklarını paylaştıkları zamandır.
.. birlikte seyahat ettikleri zamandır.
.. geçmişlerindeki ortak anıları keşfettikleri zamandır.
.. ayrılmalarına en yakın zamandır.
.. menfaatlerinin kesiştiği zamandır.

10.

.. en iyi anlayanlardır.
.. üzmezler.
.. hayal kırıklığına uğratılar.
.. severler.
.. olduğum gibi kabul ederler.

Güvenilirsin!

Verdiğin cevaplara göre güvenilir bir insansın! İnsanlar sana her şeylerini emanet edebilir. Maddi manevi her şey. İnsanlar sana servetlerini, çocuklarını, geleceklerini çok rahat emanet edebilir. Çünkü sen iyi bir insansın. Sadece iyi insansın diye kimse sana en değerli varlıklarını emanet etmez. Aynı zamanda zeki bir insansın da. Kolay kolay oyuna gelmiyorsun. Nerede nasıl davranacağını bilen aklı başında bir insansın. Eh iyilik de hamurunda var. Sana güvenmeyip de ne yapsınlar? ;)

Etkileyicisin!

Verdiğin cevaplara göre etkileyici bir insansın!  İnsanlar senden öyle ya da böyle etkileniyor. Bu hitabetinin gücü olabilir, tatlı dilin olabilir, fiziksel üstünlüklerin olabilir ya da Allah vergisi karizman olabilir ama sonuç olarak senden etkileniyorlar. Tabi bu bu gücü ne kadar kullanıyorsun bilemeyiz. Senin yerinde başkası olsa çoktan dünyayı ele geçirmişti :)

Kaybetmekten korkuyorsun!

Verdiğin cevaplara göre kaybetmekten korkuyorsun! Sen yaşadığın anın ve sahip olduklarının kıymetinin farkında olan birisin. Dolayısıyla bunların kaybının sende büyük bir eksiklik yaratacağını düşünüyorsun. Bunun sonucu olarak da zihninde bunları, her an kaybedebileceğin korkusu var. Bu farkındalık senin yaşadığın her anın ne kadar kıymetli olduğunu hissettiriyor. Her anı doya doya yaşıyorsun. Hayatın biz insanlar için büyük bir hediye olduğunun farkındasın. Bu ilişkilerine de yansıyor. Birlikte olduğun kişiyle çok mutlu oluyorsun. Onunla her anı doya doya yaşıyorsun amaaa  her an kaybetme korkusuyla ona biraz zor anlar yaşatabiliyorsun. Aman dikkat ;)

Her şeyi kafana takıyorsun!

Verdiğin cevaplara göre sen her şeyi kafana takan birisin. En ufak sorunları büyütüp kendi kendini yiyorsun. Etrafındaki insanların ise hiçbir şey umrunda değil. Hatta bu durumun farkında oldukları için iş ve okulda herkes sana yükleniyor. Bu özelliğini bilenler seni suistimal ediyor. Öncelikle her şeyi kafana takma huyundan vazgeçmen lazım. Elbette gamsız ol demiyoruz ama biraz toparlan. Hayatın derdi bitmez ama sen kendini bitireceksin. aman dikkat ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dioza-svetlana

Etkileyicisinn

yikik_875

Her şeyi kafana takıyorsun! Her şeyi kafana takıyorsun! Verdiğin cevaplara göre sen her şeyi kafana takan birisin. En ufak sorunları büyütüp kendi kendini yiyorsun. Etrafındaki insanların ise hiçbir şey umrunda değil. Hatta bu durumun farkında oldukları için iş ve okulda herkes sana yükleniyor. Bu özelliğini bilenler seni suistimal ediyor. Öncelikle her şeyi kafana takma huyundan vazgeçmen lazım. Elbette gamsız ol demiyoruz ama biraz toparlan. Hayatın derdi bitmez ama sen kendini bitireceksin. aman dikkat ;)

yikik_875

Her şeyi kafana takıyorsun! Verdiğin cevaplara göre sen her şeyi kafana takan birisin. En ufak sorunları büyütüp kendi kendini yiyorsun. Etrafındaki insanların ise hiçbir şey umrunda değil. Hatta bu durumun farkında oldukları için iş ve okulda herkes sana yükleniyor. Bu özelliğini bilenler seni suistimal ediyor. Öncelikle her şeyi kafana takma huyundan vazgeçmen lazım. Elbette gamsız ol demiyoruz ama biraz toparlan. Hayatın derdi bitmez ama sen kendini bitireceksin. aman dikkat ;)

Gizli Kullanıcı

Güvenilirsin! Verdiğin cevaplara göre güvenilir bir insansın! İnsanlar sana her şeylerini emanet edebilir. Maddi manevi her şey. İnsanlar sana servetlerini, çocuklarını, geleceklerini çok rahat emanet edebilir. Çünkü sen iyi bir insansın. Sadece iyi insansın diye kimse sana en değerli varlıklarını emanet etmez. Aynı zamanda zeki bir insansın da. Kolay kolay oyuna gelmiyorsun. Nerede nasıl davranacağını bilen aklı başında bir insansın. Eh iyilik de hamurunda var. Sana güvenmeyip de ne yapsınlar? ;)eyvallah.yani mütevazı olamayacagım bu konuda:)

mehmet-baysal

Verdiğin cevaplara göre etkileyici bir insansın! İnsanlar senden öyle ya da böyle etkileniyor. Bu hitabetinin gücü olabilir, tatlı dilin olabilir, fiziksel üstünlüklerin olabilir ya da Allah vergisi karizman olabilir ama sonuç olarak senden etkileniyorlar. Tabi bu bu gücü ne kadar kullanıyorsun bilemeyiz. Senin yerinde başkası olsa çoktan dünyayı ele geçirmişti :)

Görüş Bildir