Cumhurbaşkanı Gül Başbakan Erdoğan'ı Kabul Etti

 > 
25PAYLAŞIM
trthaber.com

Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanı Gül İle Görüştü

Başbakan Erdoğan, Cumhurbaşkanı Gül İle Görüştü

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Erdoğan ile görüştü. Köşk’te basına kapalı yapılan görüşme bir saat 10 dakika sürdü.

Abdullah Gül, cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili yaptığı “Konuşmanın zamanı geldi” açıklamasının ardından Erdoğan ile ilk kez bir araya geldi. Köşk’te yapılan haftalık olağan görüşme 1 saat 10 dakika sürdü.

İki lider arasında yapılan haftalık olağan görüşme, Gül’ün cumhurbaşkanlığı seçimleriyle ilgili geçen hafta yaptığı “Artık bu konuyu konuşmanın vakti geldi. Başbakanla oturup konuşacağız” açıklaması nedeniyle önem taşıyor.

Açıklamanın ardından yapılan ilk görüşmede, cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunun da gündeme gelmiş olabileceği belirtiliyor.

Başbakan Erdoğan da hafta sonunda bazı medya temsilcileriyle bir araya gelmiş ve kafasındaki cumhurbaşkanı adayını “Bu seçimden sonra sorumluluklar farklı olacak. Protokol cumhurbaşkanı değil terleyen koşan koşturan bir cumhurbaşkanı olmalı” sözleriyle tarif etmişti.

IMCTV

Haberin Tamamı İçin:

Cumhurbaşkanı Gül Başbakan Erdoğan'ı Kabul Etti

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Erdoğan ile görüştü. Köşk'te basına kapalı yapılan haftalık olağan görüşme, bir saat 10 dakika sürdü.

  • trthaber.com
Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir