Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Zihni Sinir İcatlar İnternette

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Cumaertesi Zihni Sinir İcatlar İnternette

Cumaertesi Zihni Sinir İcatlar İnternette

Zihni sinir icatlar internette

Tatilcilere parmak kadar ütü, bağ-bahçe sulamaya avuç içi kadar hortum yeter mi? Elektriğini patatesten üreten saat kimselere minnet etmezken, çekmece düzenleyici yuva kurtarıyor. Pratik ürünler internetten alışveriş yapmayı sevenlerin gözdesi. Ancak delilikle dâhilik arasında öyle icatlar çıkarıyorlar ki şaşırıp kalıyoruz.

Elektriğini patatesten üreten saat Kalem pil icat olunmadan önce bulunsaydı belki bir nebze mantıklı olabilirdi ama şimdilerde hiç şansı yok. Masanın orta yerinde kablolarla saate bağlı iki patatesi kim neden görmek istesin? Ayrıca her pili, pardon patatesi bittiğinde pazara mı çıkacağız?

Avuç içi hortum Bahçe sulama mevzuu daha çok müstakil evi olanların derdi. Apartmanlardaki yeşillik kıtlığı malumunuz. Bu yüzden bu icat dâhice mi delice mi karar veremedik. Zira 11 metrelik bahçe hortumunu avuç içine sığacak şekilde topluyor. İyi güzel de, sormazlar mı adama 11 metrelik hortum kullanılacak kadar koca bahçede hortumu koyacak yer mi yoktu?

Alarmlı kaçan saat Sabah erkenden kalkıp işe gitmek zorunda olanlar, önce alarmı 5 dakika sonraya erteleyerek kendini kandırır, daha sonra da tümden kapatır. Bu saati kapatmak için bayağı bir antrenman gerekecek, zira öyle bir kaçıyor ki tutabilene aşk olsun!

Parmak koruyucu Mutfakta üç Oktay Usta gücünde çalışan ev hanımlarının ellerini kesip yara bere içerisinde kalması muhtemel. Parmak koruyucuyla sakarlığa elveda demek mümkün.

Güneş enerjili soğutma fanı Park yeri bulamama sorunsalı yazın daha bir çekilmez oluyor. Gölgelik alan bulamayınca el mecbur güneşin altında kaderine terk ediyorsunuz aracınızı. Dönüşte araba kapısını açtığınızda sarmalayacak sauna etkisi sizi iki kat sinirlendirir. Güneş enerjisiyle çalışan bu fan siz yokken arabanızı soğutarak binilecek kıvama getiriyor.

Parmak ütü Parmak boyutundaki ütü özellikle tatilciler için tasarlanmış. Küçük parçalar için iyi olabilir de aman diyelim, kendisiyle pardösü filan ütülemeye kalkmayın. Bozulan ruh sağlığınızı düzeltmek için doktorlara vereceğiniz parayı kuru temizlemeciye verin daha iyi.

Çanta düzenleyici Son yılların modası bavul gibi çantalar. Hal böyle olunca "Aranılan telefona şu anda ulaşılamıyor." olması işten bile değil. Sırf çantada bulunamadığından çalarak şarjı biten telefonlar olduğu rivayet ediliyor hatta. Çanta içinde çanta gibi bir şey bu aparat.

Dublör yumurta Dublör yumurtayı esas yumurtalarla birlikte pişirme kabına koyuyorsunuz. Yumurta piştikçe renk değiştiriyor. Siz de rafadan mı haşlama mı istiyorsunuz ona göre tam zamanında müdahale ediyorsunuz. Peki 'cıkcık'çı teyzeler demezler mi "Evladım bir yumurta pişirmeyi de mi beceremiyorsun?" diye.

Hoparlörlü şişme koltuk Mp3 çalarınızı koltuğa bağlayıp hoparlörden müzik dinleyebilirsiniz. Yalnız bu koltukta misafir ağırlamaya filan kalkmayın, "Havalar da pek sıcak"la başlayan muhabbet müzik sesiyle bıçak gibi kesilir maazallah! 'Şekerleme'severlere bir not: Müziğin gürültüsünden koltukta uyuyakalmayı filan unutun.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Antrenmanaşkmüzikyumurta
Görüş Bildir