Görüş Bildir

Çukur 4. Sezon 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Yamaç'a Aliço'dan Selam...

Anasayfa > Güncel

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Kulkan Yamaç'ı esir almıştır ve Yamaç'a 'Bugün yeni hayatının en güzel günü çünkü bundan sonrası hiç bu kadar güzel olmayacak.' diyerek Yamaç'ı adamlarına dövdürtür.  Sonunda ise Yamaç uzak diyarlarda koyunların başında görülürken arakadan gelen tanıdık bir selam sesine döner. Selam veren ise eskilerden Aliço'dur. İşte Çukur 4. Sezon 23. bölüm fragmanı...

Çukur 4.Sezon 23.Bölüm Fragman

Çukur Son Bölüm Özeti

Çukur Son Bölüm Özeti

Yamaç, Çağatay'ın ölümü sonrası nihayet rahat bir soluk alacağını düşünürken Efsun'un evden gittiğini öğrendiğinde çok üzülecek ve hemen onu aramaya başlayacak. Akın ve Yasmin'in düğün hazırlıklarıyla Koçovalılar savaşa kısa bir ara verecek. 

Koçovalılar'ın uzun bir aradan sonra düzenledikleri ilk düğün gergin bir bekleyişe sebep olacak. Nihayet eve dönme zamanı geldiğini öğrenen Vartolu, Cumali Amca ile birlikte Çukur'a yolculuğunda hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacak. Efsun'un annesi tarafından evden kovulduğunu ve Kulkan tarafından kaçırıldığını öğrenen Yamaç öfkeyle Kulkan'ın peşine düşecek. Nefesleri kesen karşılaşmanın sonucu herkesi şaşkınlığa uğratacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?