Crysis 4 Fps Olmayabilir

-

Crysis 4 Fps Olmayabilir

Crysis 4 Fps Olmayabilir

Yeniliklere her zaman açığız...

Crysis 3 henüz çıkmamış iken serinin yeni oyunu ile ilgili dedikodular birbirini kovalıyor sevgili OyunGezeler fakat bu seferki haberimiz bir söylentiden ibaret değil, bilakis oyunun yapımcılarından gelen açıklamaya dayanıyor.

Crytek prodüktörlerinden Michael Elliot Read bir röportajda Crysis 4 'ün geleceği ile ilgili kendisine yöneltilen soruya Crysis ürünü için hala yapılacak şeyler olduğunu, bunun farklı bir oyun türünde ya da var olan serinin genişletilmesi şeklinde vuku bulabileceği cevabını verdi. Crysis 'i her zaman üçleme olarak düşündüklerini, çıkacak son oyunla birlikte son derece sağlam bir evren yarattıklarını belirten Read , gelecek oyun FPS ya da başka bir tür olur hiçbir fikrim yok ancak Crysis yaşamaya devam edecek açıklamasını yaptı.

Açıklamanın üzerine izninizle Crysis evreninde geçen gerçek zamanlı bir strateji oyunu nasıl olur, onu düşüneceğim... Sizce yeni Crysis oyunu hangi türde olabilir?

gazetecilik mezunu. çok müzik dinliyor. bayağı video oyunu oynuyor. bolca kitap ve çizgi roman da okuyor. hah bir de gitarı var.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Kitapmüzikoyun
Görüş Bildir