Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çözenlerin Sadece %7’sinin Geçebildiği Bu Dikkat Testini Geçebilir misin?

-

Gördüğünüz bir şeyi aklınızda tutma, zihninize kazıma konusunda ne kadar iyisinizdir?

Hemen unutur musunuz yoksa görsel belleğinizde yer edinmesini mi sağlarsınız?

Bakalım bu testimize göre görsel zekanız ne denli gelişmiş, bilgiyi belleğinize işleme konusunda siz ne kadar başarılısınız?

Onedio IQ'yu Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erdal-cetin1

İnsanların beyniyle beslenen bir psikopatsın!

nuri-baba

Özellikle tüm sorulara yanlış cevaplar verdim, bana geri zekalı demenin bir başka yolunu bulup şu cevabı verdi: Sen dikkatini tek bir noktada toplamakta zorlanan, zihninin derinlerinde aynı anda binlerce farklı düşünce geçirebilenlerdensin. Senin için tüm konsantrasyonunu tek bir şeye yoğunlaştırmak oldukça zor. Zihninin elde ettiği sonsuz derinlik sayesinde, beyninin içindeki tüm düşüncelere aynı anda hakim olma çabası içindesin. Sahip olduğun parlak zeka sayesinde pek çok şeyi unutuyor olsan bile, kimsenin göremeyeceği ince ayrıntıları fark edebilip, kimsenin görmediğini görüp, düşünebilirsin. Bu da sana diğer insanlara göre çok daha yüksek yaratıcılık ve estetik görebilme yetisini sağlamış. Zaten dikkatini toplayamamanın en büyük nedeni her şeyin sende bolca bulunması değil mi?

kamer-morgul

ta.ak gecıyorlar :)

muhterem-akyaz

Herkes de aynı çıkmış :D Millet tüm psikopat

mstr-maga

İnsanların beyniyle beslenen bir psikopatsın! Sen, dikkatini toplama konusunda oldukça başarılı ve yoğunlaştığı işlerde yüksek yüzdeyle başarı elde eden birisin. Çalışma ve öğrenme sürecinin en önemli faktörlerinden biri olan, dikkat konusunda iyi olduğun tartışmasız bir gerçek. Sahip olduğun hafıza sarayındaki en önemli konuğun olan dikkat olgusunu, çevrendeki insanları birer birer çözerek doyuruyor, resmen karşındaki insanın zihninden besleniyorsun. En önemlisi de bir iş üzerindeyken konsantrasyonunu sağlamak için zamana ihtiyaç duymadığın gibi, dikkatin zamana yenik de düşmüyor, sürece başından sonuna kadar aynı yoğunluk ile yaklaşıyorsun. Ne diyelim, bu dünyaya üstün meziyetlerle gelen şanslı azınlıktansın!

Başlıklar

Facebookonedio
Görüş Bildir