Colonial Marines'in Perde Arkası

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Colonial Marines'in Perde Arkası

Colonial Marines'in Perde Arkası

Eski Gearbox çalışanından ilginç açıklamalar

İlk inceleme notlarıyla hayal kırıklığı yaşatan Aliens: Colonial Marines oyun dünyasında yankı toplamış durumdaki sosyal ağlarda kendine yer bulan şöyle gif ve böyle videolar Gearbox Software 'i iyiden iyiye terletiyor.

Fakat tüm bunların olacağı, yani Aliens: Colonial Marines 'te bir şeylerin yanlış gittiği ve yapımın yeterince iyi olmayacağı daha önce biliniyor muydu? Geçtiğimiz Mayıs ayında eski bir Gearbox Software çalışanının yaptığı açıklamalara bakarsak evet . TexAgs forumunda oyunun konusuna; " Söylemekten nefret ediyorum ama ben olsam Aliens: Colonial Marines ile ilgili umutlarımı yüksek tutmazdım. " deyip eski bir Gearbox çalışanı olduğunu belirten " mugwurt " takma adlı kullanıcı, oyunun yapım sürecinin 6 yıldır devam ettiğini ve her şeyin tamamen felakete dönüştüğünü yazmıştı.

Gearbox 'ın Aliens: Colonial Marines 'in sadece Multiplayer bölümü ile ilgilendiğini, oyunun ana hikayesinin kaynakları bu işi yapmak için pek de yeterli olmayan TimeGate Stüdyosu tarafından üstlenildiğini belirten eski Gearbox çalışanı; " Umarım yanılırım ancak en iyi tahminle ortalama bir oyunla karşılaşacağımızı düşünüyorum. " demişti.

Daha sonra IGN tarafından Gearbox CEO 'su Randy Pitchford ile yapılan bir röportajda Demiurge ve Nerve Software 'in de oyunun yapım aşamasına katkıda bulunduğunu, TimeGate 'in ise Aliens: Colonial Marines 'in %20 'lik bir bölümü üzerinde çalıştığını belirtmişti.

Oyunun çıkışıyla geçtiğimiz yıl söylenenlerin tekrar gündeme gelmesinin ardından herhangi bir açıklama yapmayan Gearbox Software 'in Aliens: Colonial Marines imajını nasıl düzelteceği ise merak konusu.

gazetecilik mezunu. çok müzik dinliyor. bayağı video oyunu oynuyor. bolca kitap ve çizgi roman da okuyor. hah bir de gitarı var.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

CEOGIFKitapmüzikoyun
Görüş Bildir