Çocuklarına İşkence Yaptığı İçin Kocasını Öldüren Alime Toprak'ın Müge Anlı'daki Şaşırtan İtirafı ve Detaylar

1.7bPAYLAŞIM

Acaba 40 günlük bebeği de mi kocası öldürmüş?

44 yaşındaki 2 çocuk babası Ali Toprak Mersin'de muz serasında 31 Ağustos günü başının arka tarafından sert bir cisimle vurularak öldürülmüştü.

O günden bu yana katilini bulamayan Toprak'ın yakınları da geçtiğimiz haftalarda Müge Anlı'nın kapısını çalmıştı ve hemen ardından yavaş yavaş da sır perdesi aralanmaya başlamıştı.

İlk olarak gözler, seraya iş yapmak için Ali Toprak'la birlikte giden 31 yaşındaki eşi Alime'ye çevrilmişti.

Olayla ilgili sorular yöneltilen Alime, eşiyle birlikte seraya gittiklerini ve üzerini değiştirirken kendisine su getirmesini söylediğini ve su almaya gidip geri geldiğinde de eşi Ali'yi yerde kanlar içinde bulduğunu anlatmıştı.

O esnada da eşine seslendiğini ve ardından da bayıldığını eklemişti. Müge Anlı'da yapılan testler sonucunda da Alime'nin yakın zamanda bir baygınlık geçirmediği tespit edilmişti.

Alime'nin verdiği saatler de birbiriyle uyuşmuyordu ve görgü tanıklarının anlattıklarına göre de Ali'nin öldüğü saatlerde kimse yardım çığlığı duymamıştı.

Bunların yanında bir süre de su şişesinin olup olmadığı konuşulmuştu.

Bu çelişkili ifadeler ve görgü tanıklarını beyanlarıyla iyice göze batan Alime, kocasının davalık olduğu Çetin Tunç'tan şüphelendiğini ve Tunç'un kocasını "Seni burada barındırmayacağız" diyerek tehdit ettiğini anlatmıştı.

Hatta bu tehditlerin ardından da kocasının bıçak taşıdığını belirtmişti.

Buna da kimse inanmayınca, seranın arka tarafında bir yırtık olduğunu ve birinin oradan girip öldürmüş olabileceğini söylemişti fakat sonradan o yırtığın bir insanın girebileceği büyüklükte olmadığı ortaya çıkmıştı.

Ve sonunda Müge Anlı ve ekibinin yoğun uğraşları sonucunda da Alime Toprak eşi Ali Toprak'ı öldürdüğünü canlı yayında itiraf etti.

Alime, "Kim olsa çocuklarını korur. Ben 2 çocuğumu korudum. Olmadı, başaramadım. Bana ve çocuklarıma işkence yapıyordu. Son yaptığı dokundu. Bana yapsın umrumda değil." diyerek çocukları için öldürdüğünü anlattı.

Olay günü de Ali Toprak'ın "Seni öldüreceğim" diyerek üstüne yürüdüğünü, canını korumak için öldürdüğünü ve bir süre cesedin başında donup kaldığını aktardı.

Bu arada da Ali Toprak'ın raporu varmış ve "Sizi öldüreceğim, baba kimse bir şey yapamaz" diyerek Alime'yi ve çocukları tehdit ediyormuş.

Ali Toprak'ın ölümünün ardından da büyük oğlu annesine "İyi ki kurtulduk anne" demiş ve hiç ağlamamış.

Tabii çocukları için yaptığı ne kadar doğru bilinmez çünkü köylüler Alime'nin başkasıyla bir ilişkisi olduğunu söylüyor. Bu nedenle eşini öldürdüğü düşünülüyor.

Siz neler düşünüyorsunuz yorumlarda buluşalım!

Alime'nin anlattıklarını buradan dinleyebilirsiniz;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
renia-nt

Kadının başkasıyla ilişkisi (var ise, dedikodu değil ise) ayrı, işkence görmesi ayrı konular ve farklı isimler altında konuşulması gerken şeyler. Son verdiğiniz bilgi o yukarıda yazılan tonlarca şeye acaba dedirtmek için ekmeye çalıştığınız tuz gibi olmuş.

cerrahpasalihalit

amk katili bulamamışlar işte. daha niye katil bulunsun diye programa katılırsınız ki? katılmasanız belki de olay kapanıp gidecek. resmen "polis bulamadı ben kurtuldum, bir de siz deşin bu olayı da yakalanayım." der gibi. enayilik.

selin_nothanks

Gerçekten o anda kendini savunmak için öldürdüyse bir şey diyemem. Ama durum böyle değilse, her ne kadar nedenini anlayabilsem de cinayet cinayettir, savunamam, destekleyemem bu kadını. Hele kafayı pozitif ayrımcılıkla bozmuş insanlar gibi şakşakçılık hiç yapamam, eline sağlık hiç diyemem. İnşallah çocukları hayatlarının geri kalanını güven içinde, kendilerini sevip koruyacak insanların yanında geçirir. Bir şey daha: Öldürdün tamam ama neden olayla ilgisi olmayan birisine iftira atıyorsun? Bunu yapması daha mı iyi oldu? Masum bir insanın adını lekelemek kendi argümanını ne kadar haklı gösterdi? Söyleyeyim: sıfır.

kitmir-kitkit

Kadın ölse de, öldürse de hemen dışarıdan etiket hazır; başkasıyla/başkalarıyla ilişkisi vardı.

filiz1.

hepsi öyle oluyor buraya çıkanların.biz mi kötü niyetli olduk şimdi.

deneme1-2

Canlı yayını izledim ve çocukları için yaptığı konusunda samimi bulmadım alimeyi hep yaptigi gibi konudan konuya atladı itiraf asamasında.Cinayet sonrası tırnagında dna örneğine rastlanmasın diye tırnaklarını yemiş, zeki bir kadın.Umarım cocuklarini bahane ederek insanların merhametini kullanmiyordur,Umarım yanılıyorumdur.

Görüş Bildir