Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çocuk Cezaevlerinde Bir Vahşet Haberi de Antalya'dan

Anasayfa > Gündem

Pozantı, Şakran, Maltepe ve Muğla çocuk cezaevlerindeki işkence ve tecavüz haberlerinin ardından Antalya’da da benzer olaylar yaşandığı ortaya çıktı. Bir çocuğun diğer yedi mahkum tarafından işkence gördüğü ve cinsel tacizde uğradığı öne sürüldü.

Antalya’da 16 ile 19 yaş aralığındaki çocukların kaldığı L Tipi Cezaevi’nde bir koğuşta, 18 yaşındaki A.N.’ye tecavüz ettikleri iddiasıyla yedi çocuk hakkında dava açıldı.

Antalya 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın iddianamesinde, 24 Mayıs 2014 tarihinde çocukların kaldığı B/7 ünitesine getirilen A.N.’yi, koğuştaki diğer yedi çocuğun dövdüğü belirtildi.

İddianamede, 27 Mayıs 2014 tarihinde ise karanlık bir odaya kapatılıp ölümle tehdit edilen A.N.’ye cinsel taciz uygulandığı ve tecavüz girişiminde bulunulduğu öne sürüldü.

İddianamade, olayla ilgili basit yaralama ve çocuğun cinsel istismarı ve tehdit suçlarından suça sürüklenen yaşları 16 ile 19 arasındaki yedi çocuğun cezalandırılmaları istendi.

Diken

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
cnsfrd

bunlar buralara ulaşanlar. yani maximum %10.

Azazil

hmm bi af filanmı cıkacak gündeme cok gelir oldu ceza evleri halkı hazırlanıyor sanki