Cliff Bleszinski'den Projesine Dair Yeni Görseller

-

Cliff Bleszinski'den Projesine Dair Yeni Görseller

Cliff Bleszinski'den Projesine Dair Yeni Görseller

Gamescom’da yeni bir bilgi verilir mi ki acaba?

Daha önce çalıştığı Epic Games ’ten ayrılıp oyun dünyasında hayatına indie olarak devam eden Cliff Bleszinski , daha önce üstünde çalıştığı projeye dair bir görsel paylaşmış ama ser verip sır vermemişti.

Şimdi o görsellerin devamı geliyor adım adım. Geçen günlerde Bleszinski yeni bir görsel daha paylaştı. Daha önce paylaşılanın aksine, bir spor müsabakasını andıran bu görselde dev insanlar ve jetpack’ler görünüyor. Artık nasıl bir sporsa, bilemiyoruz.

Bleszinski, bu iki görselin aynı projeye, üstünde çalıştığı yeni oyun projesine, ait olduğunu doğruladı Polygon ’a. İşte bu noktada, yeni bir görselle daha karşılaştık. Yine Twitter üzerinden paylaşılan bu görsel, Bleszinski’nin de belirttiği üzere kırpılmış durumda. Belli ki görmemizi istemediği bir şeyler var.

Bu sefer şimşeklerle süslü, sıkı bir fırtınanın altında uzanan büyük bir şehir görüyoruz. Üstelik, kesilen kısımda da “ Hollywood ” yazısına benzer bir yapı var sanki. Ama tahmin edeceğiniz gibi, yine net bir şey yok. Umalım ki, ilerleyen günlerde yeni bilgiler (bu sefer tam bilgiler) gelsin projeye dair.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Twitteroyun
Görüş Bildir