Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Cinsel Saldırının Sorumlusu Muavin 'Şeytana Uymuş'...

Anasayfa > Gündem

Muğla'dan İstanbul'a giden otobüste muavinin uyuyan bir kadın yolcuya cinsel saldırıda bulunmasıyla ilgili açıklama yapan Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, Türkiye'yi ayağa kaldıran ve gündeme damgasını vuran inanılması güç olay hakkında 'Paralelci pislikler vatan haini olduğunuzu biliyoruz. Hizmetin selameti için mi Metro ile uğraşıyorsunuz vallahi sizden her şey beklenir' dedi. Çalışanı ile ilişiğin kesildiğini belirten Metro Turizm, internet sitesinden yaptığı açıklamayla tüm yolcularından özür diledi. Başta olayı inkâr eden muavinin ise 'şeytana uydum, yaptım' dediği öğrenildi...

Fotoğraf: Arşiv

Şehirler arası bir yolcu otobüsünde gerçekleşen ve sosyal medyayı ayağa kaldıran olay, Ekşi Sözlük yazarlarından birinin durumu anlatmasıyla ortaya çıkmıştı.

Olayın ardından gözaltına alınan muavin, ifadesinin ardından serbest bırakılmış, Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Çiğdem Öztürk ise olayı doğrulayarak, 'Olay doğru. Bir kadın yönetici olarak bunu kabul edebilmem, hazmedebilmem mümkün değil' açıklamasını yapmıştı.

Hürriyet'ten Dinçer Gökçe'nin haberine göre önce durumu inkâr eden muavinin, şirket yetkililerinin devreye girmesiyle, yetkililere 'Şeytana uydum yaptım abi' dediği öğrenildi...

Metro Turizm'in sahibi 'paralel'e bağladı: 'Paralelci pislikler'

Metro Turizm'in sahibi 'paralel'e bağladı: 'Paralelci pislikler'

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk, olayla ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı.

Öztürk'ün tweetindeki retweet ve beğenilerin kullanılmayan ('yumurta') hesaplardan olması dikkat çekti.

Öztürk, 'Paralelci pislikler vatan haini olduğunuzu biliyoruz. Hizmetin selameti için mi Metro ile uğraşıyorsunuz vallahi sizden herşey beklenir' ifadelerini kullandı.

'Tüm yolcularımızdan özür dileriz'

'Tüm yolcularımızdan özür dileriz'

Metro Turizm'in internet sitesinden yapılan açıklamada çalışan ile ilişiğin kesildiği belirtilerek, 'Talihsiz olay ile ilgili başta yolcumuzdan ve tüm yolcularımızdan özür diler, benzeri bir olayın yaşanmaması adına gerekli tüm önlemlerin alındığını bilgilendirmek isteriz' denildi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3900
1349
625
290
112
70
51
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?