Cinci Hoca’ya Üysen de Çarpıldı

 > -

Cinci Hoca’ya Üysen de Çarpıldı

Cinci Hoca’ya Üysen de Çarpıldı

Aralarında eski CHP’li Hatay milletvekilinin de bulunduğu işadamlarını yaklaşık 5 milyon lira dolandıran ‘Cinci Hoca’ N.A.’nın İskenderunspor Başkanı Nuri Üysen’i de dolandırdığı anlaşıldı. Üysen, bahçesindeki gömüyü çıkarmayı vaat eden ‘Cinci Hoca’ya 325 bin dolar kaptırdı ancak şikâyetçi olmadı.

İSKENDERUN’da kendini şeyh olarak tanıtıp dolandırıcılık yapmaktan tutuklanan N.A.’nın, adını İstanbul ve Gaziantep’te milyonluk arsa ihaleleriyle duyuran müteahhit ve İskenderunspor’un Başkanı Nuri Üysen’i de dolandırdığı anlaşıldı. Üysen’in, cinci ekibe, 325 bin dolar kaptırdığı fakat şikâyetçi olmadığı, yardımcısı Sait Deniz’in ifadesiyle ortaya çıktı.

ÇUKURDA AĞZI AÇIK 3 KÜP

Sait Deniz, ifadesinde özetle şunları anlattı: “A.Y. (şüpheli, ilçe belediye başkanının oğlu), N.A. ve M.U. ile Nuri Bey’in yazlık bahçesine gittik. N.A. bir kayısı ağacını göstererek ‘Gömü bu ağacın altında’ dedi. Ağacın altını kazmaya başladılar. N.A. bizi uzaklaştırdı, 40 dakika sonra çağırdı. Elime Kuran vererek yere serdiği beyaz bez üzerinde dua okuyarak ilerlememi ve çukura yaklaşınca diz çökmemi söyledi. Dediklerini yaptım, çukurda üç ağzı kapalı küp gördüm. Etrafı mumla ışıklandırılmıştı.”

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Cumhuriyet Halk PartisiHatayİstanbul
Görüş Bildir