Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

CHP'nin Yeni Reklam Filmi: ‘Önce İnsan, Önce Birlik, Önce Türkiye’

 > -

CHP'nin yeni reklam filmi yayınlandı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Cahit Sıtkı Tarancı'nın 'Memleket İsterim' adlı şiirini seslendirdi. "Önce Türkiye" sloganıyla meydanlara inmeye hazırlanan Kılıçdaroğlu, bayramda 6 ülkeyi ziyaret ederek partililerle buluşacak, 30 Eylül’de partisinin adaylarını tanıtıp, seçim bildirgesini kamuoyu ile paylaşacak.

Kılıçdaroğlu, Cahit Sıtkı Tarancı'nın 'Memleket İsterim' şiirini seslendirdi

HaberTürk'ten Düzgün Karadaş'ın haberine göre Kılıçdaroğlu, 23 Eylül-27 Eylül arasında İsviçre, Fransa, Belçika, Hollanda, Almanya ve Avusturya’da partisinin düzenleyeceği etkinliklere katılacak. CHP Lideri, bu ülkelerdeki sosyal demokrat ve sosyalist parti liderleriyle ve devlet yetkilileriyle de görüşmeler yapacak. Kılıçdaroğlu, yurda döndükten sonra 30 Eylül’de Ankara Ticaret Odası Kongre Merkezi’nde partisinin adaylarını tanıtacak. 

CHP’nin seçim bildirgesi açıklanacak. 7 Haziran’dan bugüne yaşanan siyasi ve ekonomik olayların ışığında revize edilen CHP’nin 1 Kasım Seçim Bildirgesi’nde, ekonomik vaatlerin yanı sıra terör ve güvenlik sorunları ile hak ve özgürlüklere ilişkin vaatler yer alacak. “Merkez Türkiye” projesi de ayrıntılarıyla bildirgeye konulacak. CHP’nin AK Parti ile yürüttüğü istikşafi görüşmelere ilişkin partinin tutumunu ortaya koyan bir broşür de bu süreçte kamuoyuna sunulacak.

İlk miting Mersin'de

Kılıçdaroğlu, ilk mitingini 2 Ekim’de Mersin’de yapacak. Yurt genelinde 30 miting yapması planlanan Kılıçdaroğlu’nun, oy artışının yaşanabileceği ve “+1” milletvekili daha çıkarabileceği illere ağırlık vereceği belirtiliyor. CHP Lideri, kritik illere “doğrudan temas” adı altında ziyaretlerde bulunacak, vatandaşlarla yüz yüze iletişim kuracak.

7 Haziran seçimlerinde, “Yaşanacak bir Türkiye” ile “Gelin oy verin, gitsinler” sloganlarıyla vatandaştan oy isteyen CHP, 1 Kasım seçimlerinde kullanacağı temel sloganı da belirledi. CHP, koalisyon görüşmeleri sırasında sık sık dillendirdiği “Önce Türkiye” sloganıyla meydanlara inecek. CHP, 1 Kasım seçimlerinde, “Önce insan, önce birlik, önce Türkiye” diyecek.

Bu Haber ile İlgili Linkler

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir