Görüş Bildir

CHP Liderine Ayakkabılı Protesto

Anasayfa > Gündem

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na katıldığı Emekli Buluşması'nda bir protestocu tarafından ayakkabı fırlatıldı.

Bugün saat 10.00’da düzenlenen  ‘Emeklilerin Sorunları ve Çözüm Önerileri’ konulu toplantıda salonda bulunan ve adının Yunus Emrah Sermet olduğu belirtilen kişi Kılıçdaroğlu’na ayakkabı fırlattı. Ayakkabı Kılıçdaroğlu'na isabet etmedi.

İşte o anlar

Protestocunun babasının CHP milletvekili Erdoğan Toprak'ın kardeşinin şirketinde çalışırken iş kazası geçirdiğini, kendilerine sahip çıkılmadığını söylediği belirtiliyor. 

Korumalar tarafından salondan çıkarlan protestocu ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Kılıçdaroğlu saldırıyla ilgili olarak, 'Ruh sağlığı yerinde olmayan bir vatandaş' ifadesini kullandı ve bu açıklamadan sonra otelden ayrıldı. 

Ajanslar

Twitter'dan yorumlar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
emreee1453

Merak etmeyin ayakkabının durumu iyimiş.

Dorian Gray

ADAM HALA ÇOK SERT DAVRANMAYIN DİYOR YAAAA ARKADAŞ BU NE ASİLLİK BU KADARI AYIPTIR YAA KEMAL BEY KEMAL BEY RECEP BEYE ATILSAYDI O AYAKKABI BOŞBAKAN ZAMANIN D... Devamını Gör

Dorian Gray

Büyüyünce gel evladım.

engin mert

Bu adamın suçu günahı nedir arkadaş anlam veremedım gitti teki gelir yumruk atar,teki gelir ayakkabı fırlatır dışardan gören sanır kı bunlar iktidarda da yan... Devamını Gör