CHP'li Vekilden Hüseyin Aygün'e: Manyak Herif!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

CHP'li Vekilden Hüseyin Aygün'e: Manyak Herif!

CHP'li Vekilden Hüseyin Aygün'e: Manyak Herif!

AYDIN - CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın partisinin Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ü, "Manyak herif ya... Deli" sözleriyle eleştirdi.

Çine'de Belediye Başkanı CHP’li Salih Dinçer ile birlikte Eskiçine Köyü ve Umurköy’ü ziyaret eden Aydın, köy kahvesinde vatandaşlarla konuştu. İktidarın köylünün dertlerine çare bulma ve ürettiği ürünün değerlendirilmesi konusunda özürlü olduğunu söyleyen Aydın, "Biz üretenler olarak ürünümüzü değeriyle sattığımız takdirde bu sıkıntıların altından kalkacak potansiyele sahibiz. 3 kilo pamuk 1 kilo mazotu şu an alamıyor. Daha önce böyle değildi. Bir ithalatçıyı korumak için binlerce çiftçinin mahvolmasını göze almayan bir iktidarı işbaşına getirmeliyiz" diye konuştu.

'İHTİLAL YAPACAK KOMUTAN KALMADI'

Önümüzdeki süreçte bu siyasi gidişata dur demenin yolunu bulacaklarını kaydeden Osman Aydın şunları söyledi: "Eskiden ihtilaller olurdu. Arada bir iktidar değişikliği söz konusu olurdu. Şimdi o ihtilali yapacak olan komutan da kalmadı. Hepsini tasfiye ettiler. Şimdi öyle bir kurtuluş yok. Tek kurtuluş var sandık. Sandığa giderken doğru düzgün hareket edeceğiz. Köylerin mülkiyetlerine el konulup, tüzel kişiliğinin kaldırılmasının mutlaka hesabını sormamız lazım. AK Parti ’de Tayyip sopayı kaldırdığında herkes suspus. Orada bir tane düşünce var, ya kabul edersin ya etmezsin. CHP’de ise disipline aykırı hareket etmek kaydı dışında çokseslilik söz konusudur. Tek parti dönemi ve Atatürk ’ün dönemi sürekli eleştiriliyor. Fakat şimdi tek partiden daha sert bir iktidar var. Hiç kimse görmüyor."

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiAydınCumhuriyet Halk PartisiRecep Tayyip ErdoğanTunceli
Görüş Bildir