CHP'li Aydın: İhtilal Yapacak Komutan da Kalmadı, Tek Kurtuluş Sandık

 > -

CHP'Li Aydın: İhtilal Yapacak Komutan Da Kalmadı, Tek Kurtuluş Sandık

CHP'Li Aydın: İhtilal Yapacak Komutan Da Kalmadı, Tek Kurtuluş Sandık

CHP Aydın Milletvekili Osman Aydın, beraberindeki Çine Belediye Başkanı CHP'li Salih Dinçer, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, İl Genel Meclisi üyesi Erol Öz ve bazı belediye meclis üyeleri ile birlikte, geçtiğimiz pazar günü, Çine'ye bağlı Eskiçine köyü ve Umurköy'ü ziyaret ederek köylülerle sohbet etti.

Eskiçine köyü kahvesinde vatandaşlarla konuşan Osman Aydın, iktidarı eleştirdi. İktidarın köylünün dertlerine çare bulma ve ürettiği ürünün değerlendirilmesi konusunda özürlü olduğunu ileri sürdü.

Aydın, "Biz üretenler olarak ürünümüzü değeriyle sattığımız takdirde bu sıkıntıların altından kalkacak potansiyele sahibiz. 3 kilo pamuk 1 kilo mazotu şu an alamıyor. Daha önce böyle değildi. Bir ithalatçıyı korumak için binlerce çiftçinin mahvolmasını göze almayan bir iktidarı işbaşına getirmeliyiz." diye konuştu.

"İHTİLAL YAPACAK KOMUTAN KALMADI"

Önümüzdeki süreçte bu siyasi gidişata dur demenin yolunu bulacaklarını kaydeden Aydın, "Eskiden ihtilaller olurdu. Arada bir iktidar değişikliği söz konusu olurdu. Şimdi o ihtilali yapacak olan komutan da kalmadı. Hepsini tasfiye ettiler. Şimdi öyle bir kurtuluş yok. Tek kurtuluş var sandık. Sandığa giderken doğru düzgün hareket edeceğiz." şeklinde konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AydınCumhuriyet Halk Partisi
Görüş Bildir