CHP'den 'Alo Derdim Var' Hattı

-

CHP'den 'Alo Derdim Var' Hattı

CHP'den 'Alo Derdim Var' Hattı

CHP İzmit İlçe Örgütü bünyesinde kurulan Emek Komisyonu, çalışanların sorunlarıyla ilgilenmek, sorunlara çözüm üretmek amacıyla istek ve şikayetlerini bildirebilecekleri 'Alo Derdim Var' adı altında ihbar hattı kurdu.

KOCAELİ - CHP İzmit İlçe Örgütü bünyesinde kurulan Emek Komisyonu, çalışanların sorunlarıyla ilgilenmek, sorunlara çözüm üretmek amacıyla istek ve şikayetlerini bildirebilecekleri 'Alo Derdim Var' adı altında ihbar hattı kurdu.

CHP İzmit İlçe Başkanlığı Emek Komisyonu, çalışan kadın ve ev hanımlarının başvuruları üzerine dertlerine derman olmak amacıyla 'Alo Derdim Var' hattı kurdu. '270 00 75' numaralı telefon hattını arayan kadınların istek ve şikayetlerini değerlendirip çözüm bulmaya çalışacak. İzmit'in emek ağırlıklı bir kent olduğunu söyleyen CHP İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, şöyle dedi:

"Şehrimizde on binlerce emekçi çalışan var. Özellikle yabancı sermayeli şirketlerde sendikalı olma sorunu sık sık yaşanıyor. Çalışanların sorunlarıyla ilgilenmek amacıyla Emek Komisyonumuz kuruldu. Komisyonumuz çalışan kadınlar ile ev hanımlarının sorunlarını çözmek için çalışacak. Ancak kalıcı çözümler CHP'nin iktidarı ile olacaktır." (DHA)

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Cumhuriyet Halk Partisikadınlar
Görüş Bildir