Ceyda Aşkı İşinden Etti

-

Ceyda Aşkı İşinden Etti

Ceyda Aşkı İşinden Etti

Ceyda Ateş veto yedi! Ünlü oyuncunun Buğra Toplusoy’la ilişkisi, sevgilisinin ailesini kızdırdı. Baba Turgut Toplusoy; 30 yıl önce kurduğu ve üzerine titrediği şirketi Roman’ı emanet ettiği oğlu Buğra’yı bu aşk yüzünden işten çıkardı. Geçen yıl aile şirketlerine icra kurulu başkanı olarak atanan Buğra’nın şirketle ilişiği kesildi. Artık ailede kimse onunla görüşmüyor.

Roman mağazalarının sahibi Turgut Toplusoy'un oğlu Buğra Toplusoy, yaklaşık üç ay önce oyuncu Ceyda Ateş ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Ateş; sevgilisine hitaben yazdığı ve Instagram'da paylaştığı mektubunda, "Mucizelere inanmamı sağlayan insan; öyle bir zamanda girdin ki hayatıma, mutluluk ve huzur getirdin" diye yazmıştı.

Ceyda'ya mutluluk ve huzur getiren Buğra'nın kendi huzurunun kaçtığını öğrendim! Bu aşk yüzünden Buğra; hem işinden olmuş, hem de ailesi ile irtibatı koparmış!!!

Aileye yakın bir kaynaktan öğrendiğime göre; Turgut Toplusoy, 30 yıl önce kurduğu ve üzerine titrediği şirketi Roman'ı emanet ettiği oğlu Buğra'yı bu aşk yüzünden işten çıkarmış.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AşkInstagramaşk
Görüş Bildir