Çevik Kuvvete Çanakkale Gazı!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Çevik Kuvvete Çanakkale Gazı!

Çevik Kuvvete Çanakkale Gazı!

Çevik Kuvvet Şube Müdürü Fatih Sarıyıldız’ın, bugün (13 Haziran Perşembe günü) saat 17.03’te İstanbul ’da görev yapan çevik polise “ Çanakkale destanından sonra 2. destanı sizler yazıyorsunuz” dediği bir mesaj gönderildiği iddia edildi. “Çevik Kuvvetimizin kahraman evlatları!” şeklinde başlayan mesaj şöyle devam ediyor: “Çanakkale Destanı'ndan sonra 2. destanı sizler yazıyorsunuz. Molotofla kolu yanan kardeşimiz kolu sargılı göreve koşuyor... Düğününü yapan kardeşimiz ertesi gün çıkıp geliyor... Birçok yaralı kardeşimiz raporunu kullanmak istemiyor... 16 gündür çok az uyuduk. Çoğu zaman yemek yiyemedik. Hep birlikte zor şartlarda görev yapmaktayız. Kahramanlarla dolu şubede görev yapmaktan onur duyuyorum. Sizleri yetiştiren ana-babalarınızın ellerinden sizlerin alınlarından öpüyorum.”

‘PERSONELİMİZİN DİKKATİNE’

Saat 23.17’de iemcevikkvvt ismiyle gönderilen bir diğer mesajda ise “Personelimizin dikkatine; bu süreçte gösterici vatandaşların iyi niyet yaklaşıp personelimizle diyaloga geçerek konu ile ilgili olan duygu, düşünce ve izlenimleri gizlice ses ve görüntü olarak kayıt yaptığı ve yayınladığı tespit edilmiştir. Bundan dolayı hiçbir personelimizin sivil olan hiç kimseyle iyi niyetli olduğunu gösterse bile diyaloga geçmemesi gerekmektedir” deniyor.

POLİS MEMURU: 2. ÇANAKKALE DİYEREK GAZ VERİLMEYE ÇALIŞILIYOR

Mesajı bize ulaştıran çevik polis A., “2. Çanakkale diyerek gaz verilmeye çalışılıyor. Aynı zamanda personel çok yorgun ve şubeye karşı sinirli. Biliyorsunuz, kumanyalar kötü, park köşelerinde, kalkan üstlerinde uyuyor arkadaşlar. Bu siniri yatıştırmak ve gaz vermek için atılmış bir mesaj” dedikten sonra ekliyor:

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbulPolis
Görüş Bildir