Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Cevaplarken Defalarca Düşüneceğiniz 8 Soru

-

1. Size, mutluluk dolu mükemmel bir yıl geçireceğinizi, fakat bu yılın sonunda hiçbir şey hatırlamayacağınızı söyleseler razı olur musunuz? Neden?

2. Günün birinde çocuğunuzun doğduğu hastanede bir yanlışlık yapıldığını ve çocukların karıştığını öğrenseniz, kendi çocuğunuzla sizin büyüttüğünüz çocuğu değiştirir misiniz?

3. Sizce bugün bir kadın olmak mı daha iyi, bir erkek olmak mı? Diğer cinsiyetten olmayı hiç düşündünüz mü?

4. Bin yıl yaşamayı, çok çirkin olmak şartıyla kabul eder misiniz? Neden?

5. Bir daha ailenizi asla göremeyeceğinizi bildiğiniz halde çok sevdiğiniz insanla çok uzak bir ülkede yaşamak ister misiniz?

6. Yıl sonunda zengin olmak şartıyla bir yıl boyunca korkunç kabuslar görmeye razı olur muydunuz?

7. Sevdiğiniz biri için yalancı şahitlik yapar mıydınız? Örneğin: Bir yayaya çarptığında, direksiyonda dalga geçtiği halde, çok dikkatli kullandığını söyler miydiniz?

8. Eviniz ve içindeki eşyalarınız yanıyor. Ailenizi, kendinizi ve köpeğinizi kurtardıktan sonra bir kez daha içeri girme şansınız var, ne kurtarırdınız?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
watashi-waldesu

Url'de cevaplarken 8 defa düşüneceğiniz 20 soru yazıyor. Bir hata mı var acaba? :D

seramun

1)Yaşarım,hatırlamasam bile o anları yaşamak güzel olur. 2)Eğer çocuğum diye baktığım kişinin de annesi bulunduysa sürekli her iki çocukla da görüşürüm(onlar nerde kalmak istiyceklerine karar verirler)ha diğer çocuğun annesi yoksa ikisini de yanıma alırım 3)Kadın olarak kalmayı tercih ederim 4)1000 yıl yaşayıp napçam be :D 5)Taşınmam 6)Kabul etmem 7)Hayır,yapmam 8)Tüm canlılar kurtarılmış o yüzden ailecek önemli olan neyimiz varsa onu kurtarmaya çalışırım heralde :D

imdivergent

bi soruyu unutmuşum 7-hayır yalancı şahitlik yapmam gebersin reqygreyhgerqwyhery

imdivergent

1-kabul etmem hatırlamayacaksam yaşamanın ne anlamı var 2-değiştirmem ne farkeder 3-her şeye rağmen yine kadın olmak isterim 4-ben yaşamak istemiyom zaten ne 1000 yılı inş ölürüm hemen 5-oh ailemsiz daha iyi yaşarım 6-evet para her şey <3 7-evimi kurtarırım :D şaka bi yana kitaplarımı kurtarırım :(

miss-daytona

ne 1000 yılı inş ölürüm hemen :D :D

Gizli Kullanıcı

1) Razı olurum, çünkü mutluluğun beden sağlığı üzerinde etkisi çok yüksek olduğu için yararını bedenim görür, hatırlamasam da olur. 2) Çocukları değiştirmem, hem diğer çocuğa alışmışımdır hem de kendi çocuğum diğer aileye. Ancak aile ile dost olup kendi çocuğumu da sürekli görüp, ihtiyacı olduğunda yardımcı olabilirim. 3) Kadın erkek pek fark etmiyor bence. 4) Bin yıl yaşamayı dünyanın en güzel varlığı olsam dahi kabul etmem. 25 yıla tahammül edemezken bin nedir. 5) Kabul edemiyorum. Aileme her acil durumlarında ulaşmam gerek. 6) İstemem, ruh sağlığım bozulduktan sonra parayı pulu ne yapayım. 7) Sadece ailem için yalan söylerim. 8) Cüzdanlarımızı, ev toparlanana kadar paraya ihtiyacımız olacaktır.

Görüş Bildir