Cem Yılmaz: Siyaset Seni Hiç Sevmiyorum

 > -

Cem Yılmaz: "Marjinaliz Ama Salak Değiliz!"

Cem Yılmaz: "Marjinaliz Ama Salak Değiliz!"

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Başbakan Erdoğan'a hitaben yazılan ve sosyal medyada paylaşılan mektubun kendisine ait olmadığını belirterek, duruma tepki gösterdi.

Cem Yılmaz, Başbakan Erdoğan'a hitaben bir mektup kaleme almadığını, sosyal medyada paylaşılan mektubun kendisine ait olmadığını açıkladı. Yılmaz, “Twitter'da - Cem Yılmaz'ın mektubu - diye yaydığınız mektubu okumadım ama o mektup benim değil. Neden böyle yaparak haklı bir protestoyu bu hale getiriyorsunuz. İlla insandan yana olmak için Bono mu olmak lazım! Ben, benim sanatçı arkadaşlarım makul olmaktan başka ne duyurdu? Ayıp oluyor beyler!

MARJİNALİZ ANLADIK AMA SALAK DEĞİLİZ

Bu zarardır, kim yapıyorsa zarar! Marjinaliz anladık ama salak değiliz! Bu arada sapı samanı karıştırıp kafamıza odun vurmak istediğinizi anlıyorum. Zaten konu bu değil mi? Herkesin tepkisi buna değil miydi? Apolitikmiş! İnsanların nezaketini aptallığa yormayın! Bu mecrada 4 gündür insanlardan binlerce mesaj geliyor. Bunların hepsi mi terörist? Niye tahrik edecek mal uyduruyorsun! Gerçek neyine yetmiyor güzel kardeşim, gerçek!”

kaynak: SacitAslan.com

Haberin Tamamı İçin:

Cem Yılmaz'ın twitterdaki tepkisi

Cem Yılmaz: Siyaset Seni Hiç Sevmiyorum

Cem Yılmaz: Siyaset Seni Hiç Sevmiyorum

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanCem Yılmaz
Görüş Bildir