Cem Yılmaz'ın Hiçbir Zaman Söylemediği Söz Üzerine Yaşanan Aşırı Komik Olaylar Silsilesi

17bPAYLAŞIM

Artık kendi bile ikna olmuştur söylediğine herhalde 😂

İnternette paylaşılan özlü sözleri bilirsiniz. Bunların bir çoğu ünlü insanların aşırı felsefik sözleri gibi paylaşılsa da çoğu uydurmadır. Bu akımın en önemli temsilcisi de Nejat İşler. İnternet dünyası, Nejat İşler'in söylemediği laflarla dolu.

Şimdi de Cem Yılmaz'ı bu işe alet ettiler. Twitter'da bulunan etkileşim bağımlısı bir hesap, Cem Yılmaz'ın söylediğini iddia ettiği şu sözü paylaştı.

Tweet o kadar çok paylaşıldı ki Cem Yılmaz'ın kulağına kadar gitti. O da bu iddiaya şöyle sert bir cevap verdi.

Ardından Cem Yılmaz'ın yaşadığı benzer komik olayları paylaşanlar Yılmaz'a "DEDİN" diyerek ikna çalışmalarına başladı.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Sonra işler biraz fazla büyüdü ve kel alaka tüm yorumlar Cem Yılmaz'a itelenmeye başlandı :)

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Hay Maşallah! Bakalım bu iş daha ne kadar ileri gidecek, hep birlikte göreceğiz 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kerem_akman

ulan ben nejat işleri ne zaman televizyonda görsem bar çıkışı kameramanlara eyvallah deyip geçiyor bu sözleri ne ara söylüyor aq

dead-nettle.

Yav cemcim sen insanların sözlerini yada espirilerini sahnede kendi sözlerin yada yaşanmışlığın gibi anlatırken sıkıntı yok sonra sana maal edilen bir lafı duyunca canımı acıtırlar korkusu ile iftiraya uğradım mağdurum demek olmaz.

berkay-kucuk

mağdur ne amk?

xvala

Hahaha son söz çok iyiymiş, it gibi çalışmayınca bir bok değişmiyor :)..Dikkat çekmek için ünlü birini alıp, bu sözü söyledi diye ona yamıyorlar.. Bu olayı Nejat İşler'de çakmıştım, adam gerçekte Kaybedenler Klübü gibi yaşıyor deniyor, ne kadar duyarlı sadık biriymiş gibi, tek bir kadın duyarlılığı içeren sözler varsa, üzerine yamamışlar, yahu Nejat İşler bunu demesi imkansız adam böyle yaşamıyor ki... aaa sonra, amatör Posta Gazetesi şiirlerini yazanlar adını açıklamıyor Orhan Veli'den tut ne kadar ünlü şairin adını yazanlar mı dersin!, Atilla İlhan'a da çok yaptılar.. Ataol Behramoğlu programda anlatırken çok gülmüştüm, hiç yazmadığım şiirleri alıp, benim adıma şiir sayfası kurmuşlar demişti! :S, dikkat çekmek adına yapmayacakları şey yok :D

selin_nothanks

Hadi böyle goygoyu geçtim de, gerçekten itibar bozacak bir şeyse o söylediği iddia edilen söz, o zaman ne olacak? Malesef medyada sıklıkla olan şey bu, yabancıların tabiriyle "birisinin ağzına kelimeler koymak". Ondan sonra Twitter embesilleriyle uğraş dur.

gzm-ynklr

Yalan haber kadar kötü bir şey yok ya çok üzücü adamın demediği lafı demiş gibi paylaşmak.

Görüş Bildir