Cem Yılmaz: 'İdeal Baba Benim'

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Cem Yılmaz: 'İdeal Baba Benim'

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ''Türkiye'de Baba Olmak: Cinsiyet Eşitliğinde Sorumluluklar, Haklar ve Çözümler'' konulu panel düzenledi. Panele Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, AÇEV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayla Göksel ve komedyen Cem Yılmaz katıldı.

Panele damgasını Cem Yılmaz'ın sözleri vurdu. Çocuğu olduktan sonra çok şey öğrendiğini belirten komedyen Cem Yılmaz, kendisini "ideal baba" olarak tanımladı. Babasından çok şey gözlemlediğini dile getiren Yılmaz, "Babamın cinsiyetini şu anda söylemiyorum. Önemi yok, çünkü bir ayrımcılığa girmek istemiyorum" diye espri yaptı.

Konukları kahkahaya boğan komedyen 8.5 aylık babalık serüveniyle ilgili de değerlendirmelerde bulundu : "Şöyle bir dinledim de, o konuşmalarda anlatılan ideal baba benim. Bilmiyorum bu bir yarışma mı ama ben finale gelmek istiyorum. Herhalde bunları babamdan gözlemlemişim. Çok kıymetli bir insan kendisi, babamın cinsiyetini şu anda söylemiyorum. Önemi yok, çünkü bir ayrımcılığa girmek istemiyorum. Cinsel kimliklerin dışında konuşuyoruz madem" diye konuştu.

Toplumdaki devam etmesi gereken bazı değerlerin yaşatılması gerektiğini vurgulayan komedyen Yılmaz, " Ben güzel şeyler öğrendim. Bu toplumda çok kıymetli değerler var. Sürdürülebilmesi zor olan ama sürdürülmesi gereken değerler var. O değerlere bağlı bir insan olduğumu düşünüyorum. Evladımıza onu vermeye çalışıyorum. Tabii ki de kendi üslubumla" dedi.

Ensonhaber

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Avrupa BirliğiCem YılmazEgemen BağışFatma Şahinanne
Görüş Bildir