Cem Yılmaz Gökhan Özoğuz İçin "İllüminati Aidatını Ödemiyor" Göndermesiyle Hıncal Uluç'a Ayar Verdi

1.4bPAYLAŞIM

Kral yine yaptı yapacağını gece gece 😂

Geçtiğimiz günlerde Yıldız Tilbe, pandemiden etkilenen müzisyenler için bir kampanya başlattığını duyurmuştu. Çektiği bir video ile Tarkan'a pas atarak zinciri devam ettirmesini istedi ama beklediği cevabı alamadı.

Tarkan'dan istediğini alamayan Yıldı Tilbe bu sefer de pası Gülşen'e attı ama ondan da ret cevabı alınca Gülben Ergen de aradığını buldu.

Pandemiden Etkilenen Müzisyenler İçin Başlatılan Akıma Tarkan'ı Davet Eden Yıldız Tilbe Ret Cevabı Aldı - onedio.com
Pandemiden Etkilenen Müzisyenler İçin Başlatılan Akıma Tarkan'ı Davet Eden Yıldız Tilbe Ret Cevabı Aldı - onedio.com

Bütün bunlar olup biterken Sabah Gazetesi yazarı Hıncal Uluç, bugünkü yazısında "Tarkan benim için bitmiştir" dedi. Bu karardan kimin haberi var onu biz de tam olarak bilemiyoruz.

"Eskiler 'Tok, açın halinden anlamaz' derler.. Meğer ne doğruymuş.. Hem de Tarkan gibi, ülkesinin sorunlarına ne kadar duyarlı olduğunu Orhan Gencebay'ın sazı eşliğinde okuduğu o müthiş, o muhteşem 'Uyan' şarkısında milyonlara duyuran Tarkan'ı hatırladım.

Bunları söyleyen ve tüm ülke insanına söyleten Tarkan, şimdi, tıpkısının aynisi bir çığlık, hem de kendi meslektaşları, şarkılarında, plaklarında, konserlerinde kendisi için çalan, vokal yapan bugünün aç meslektaşları için atılan bir 'çığlık' için 'Ne işe hizmet edeceğini pek anlamadım' diyebiliyorsa, bunun bir tek anlamı var... Tarkan benim için bitti!"

Cem Yılmaz, Hıncal Uluç'un bu ilginç çıkışını fırsat bilip, arkadaşı Gökhan Özoğuz'u da işin içine katarak olayı böyle tiye altı

Cem Yılmaz daha önce İbrahim Selim'in programında şu sözleriyle güldürmüştü: “Sosyal medyadan benim anladığım kadarıyla üç kişi var memleketteki bütün kötülükleri yapan; ben, Tarkan ve Athena Gökhan”

twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bakalım bu üçlü başımıza daha ne dertler açacak? 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
birinci-tekil-birey

Ben bu üçlüyü severim. Hıncalı sevmem.

tugba-acuner

Hıncal yapma abicim yazıktır yaaa!!Kesin Tarkan yorganın altına girip ağlıyordur şimdi:)) Emrivaki yapmak normal emrivakiyi reddetmek tu kaka. oldu canım!

soyledim-gitti

O paylaşım zinciri gerçekten de vicdan avutmak dışında hiç bir işe yaramayacaktı. Hele ki müzik dünyasının önde gelen sanatçıları, bir şeyler yapmak yerine sosyal medya da zincir yaparak kendilerini kandırmamışlar. Bu sebeple Tarkan'ın kibar reddine katılıyorum.

1913

hoop tarkana yanlamayın.tarkan birinci siz anca 3.lüğü paylaşırsınız :)

samoa-tiger

Arkadaş bir insanın bir ricaya "Hayır" deme hakkı yok mu? Herkes her elimdeki hıyar diyene tuzlukla koşmak zorunda mı? Ne gereksiz linç etmişler adamı. Adam "ne amaçla yapıldığını bilmiyorum içim el vermez" demiş ki gayet doğal bir açıklama. Direkt "Ben kimseye yardım etmek istemiyorum. Ben yardım kurumu muyum? Siktirin gidin size belediye baksın!" da diyebilirdi ki bu tepki de gayet doğal olurdu. Yardım yapmak ya da yardım hareketine destekte bulunmak gibi bir mecburiyet mi var? O halde bu ülkeye nasıl "Sosyal Devlet" diyeceğiz! Devlet destekli yardım kuruluşları neden var o zaman bu işlere Acun, Tarkan, Yıldız falan filan bakacaksa. Saçmalamayı kesin!

Görüş Bildir